Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW GAZİANTEP 23.09.2011 cuma buluşması (her haftası daha bi güzel):)

siteye dün girdim yarın buluşma falan var diye yazılmış bende heralde cumartesi olucaktır dedim :) neyse gün yazarsanız bundan sonra daha saglıklı olur bence,oratam yine süper olmuş,neyse bir sonraki buluşmada görüşürüz inşallah.

siteye dün girdim yarın buluşma falan var diye yazılmış bende heralde cumartesi olucaktır dedim :) neyse gün yazarsanız bundan sonra daha saglıklı olur bence,oratam yine süper olmuş,neyse bir sonraki buluşmada görüşürüz inşallah.

Genelde buluşma dediğimizde Cuma günü anlamına geliyo Taylan abi :D Cumartesi pazar felan olmuyo Cuma günü buluşmaları oluyo.

2hzjo7c.jpg

ikinci sıradaki araç hangi üyenin acaba? ben de sticker bakıyordum da son zamanlarda :)

Ekli dosyalar

• 2hzjo7c.jpg
    2hzjo7c.jpg
    93.5 KB · Görüntüleme: 4
taylan bize telefon numaranı ver telefonla da araşalım değişik durumlarında...

2nci ara. nusretin aracı...

hakkaten maşallah bize bu kadar adamın olduğu yerde bukadar samimi içten neşeli bi ortam herkesin eline geçmez:)

varol abi güzel italyanca konuşuyor ama.italyanca fıkra bile anlatıyor.....:)

Geri
Üst Alt