Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Fotoğraf Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben PS'li olması taraftarıyım zaten..
eskiden filmler varken de filtreli çekim diye bişi vardı ve yarışmalarda da serbestti..

yıgıtın dedıgı gıbı raw cekıp ps de jpeg de yapılabılır,ama dedıgı gıbı adobe yazızı bulunyo yıne.Raw cekıp ps de edıtlemek kotu bsey olsaydı zayen makına uretıcılerı boyle b ozellık koymazlardı makınalara:)

Can'ım bence sen fotoları onaylayıp yarışmaya al kardeşim ve jüride ol yarışma sen oke.. :D

Can'ım bence sen fotoları onaylayıp yarışmaya al kardeşim ve jüride ol yarışma sen oke.. :D
yarısma ıle ılgılı b yazımı mudurluge gonderdım kanka gereklı acıklama gelcek konu hakkında,ben her halukarda katılmıcam zaten :D

katılma derken alırım anahtarını mike ondan.. :D :D :D :D

istenilen resimmi olcak yoksa araclarımızla ilgili bir karemi olcak yada hangisi olmalı düşünce nedir ?

bence herkes kendi aracının resimleri ile girsin :)

estagfurlah yunusum,el elden ustundur,bızde elımızden geldıgınce yapmaya calısyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt