Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Erzurum Farkıyla..

Çok güzel masallah
Erzurum için tekrarlarını diliyorum.

Herkese Teşekkür Ederim.Yalnız Bir Sorunum Var Renkle Alakalı,Fotoğraf Çekimlerinde Üzerinde ki Asıl Rengi Bir Türlü Yakalayamıyoruz.Bu Konuda Fikri Olan Var mı? Ne Yapmak Gerekir Acaba ? Mavi,Lacivert Yeri Geliyor pempe,eflatun çıkıyor :)
Makinenin kalitesiyle alakası varmıdır acaba ?

Makinenin kalitesinden ziyade ışıkla alakalı. Eğer çektiğiniz fotoğraflarda filtre tarzı oynamalar yapıyorsanız bu renk kaymasını maksimuma çıkarır

Palan doken bembeyaz cogu kistir azi yaz dadaslarim elele hadigel erzuruma gell erzurum yahşi güzell

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Çok güzel masallah
Erzurum için tekrarlarını diliyorum.

Makinenin kalitesinden ziyade ışıkla alakalı. Eğer çektiğiniz fotoğraflarda filtre tarzı oynamalar yapıyorsanız bu renk kaymasını maksimuma çıkarır
Teşekkürler..ben anlamıyorum fotoğraf çekme işinden bi kaç fotoğrafçı arkadaş var onlar çekiyor ama yinede olmuyor :)

Maşşallah SubhanAllah Erzurumun en güzeli bu canavar bence..
Her gördüğümde maşallah ve Allah nazarlardan saklasın diyorum kardeşim haberin olsun :)
Allaha emanet ol sağlıcakla

Geri
Üst Alt