SCW Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Organizasyonu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Organizasyonu

Ozie23

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkeze merhaba...Marmarada , İç Anadoluda , Egede ,Akdenizde yapılan organizasyonları kıskandım açıkcası. :) Doğu veya Güneydoğu anadolu bölgesinden üye arkadaşlarımız var mı acaba ?? Bu şekilde bi organizasyon yapalım örneğin Nemrut dağına yada Harput Kalesine yada Ş.urfa Balıklıgöle yada Malatyaya gidip toplanalım hiç farketmez yeterki birlik olalım.

__NrS__

Kayıtlı Üye
Hocam ben mardindeydim en az 6-7 seatlı biraradaydıkta dağıldık şuan. herkes farklı biyerlere taşındı. sadece tatillerde dönebiliriz doğuya.istersen haberleşiriz.

PATRON

Administrator
Valla doğu ve güneydoğu illerimizdeki üyeler varsa toplanabilirseniz süper olur :)

Ozie23

Kayıtlı Üye
Hocam ben mardindeydim en az 6-7 seatlı biraradaydıkta dağıldık şuan. herkes farklı biyerlere taşındı. sadece tatillerde dönebiliriz doğuya.istersen haberleşiriz.
Aynen Haberleşelim iyi olacak gerçekten.Diğer arkadaşlarda foruma üyelermi bi araya gelip konuşalım iyi olacaktır.

buracle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar her ne kadar uzak olsam da sağlam bir gezi programına hayır diyemem güneydoğuyu görmek isterim

Ozie23

Kayıtlı Üye
Mükemmel olur gerçekten batıdan gelebilecek arkadaşlar varsa eğer hem Doğu anadoluyuda gezmiş olurlar.Bu şekilde katılım yapabilecek olan var mı? ?? Katılım olursa program duzenleyelim hep beraber...

denizgoktas

Kayıtlı Üye
**
*

Bolu - Urfa : 1040 Km
Bolu - Diyarbakır : 1198 Km
Bolu - Malatya : 869 Km
Bolu - Kayseri : 510 Km

Biraz siz biraz biz yapıp ortada biyerlerde buluşursak galiba tam süper olucak. Ama yaz sezonunda o 1000 km yol daha rahat gelinir.
Yaza kadar sabırla araç sayısınızı ve grubunuzu arttırır, çevre illerle iletişim halinde olur ve güzel bir organizasyon hazırlarsanız bu yaz uygun bir tarihte katılabiliriz. Daha erken yapalım diyorsanız ortak bir yer bulalım kimse kışın zorluk çekmesin. Kayseri ilk buluşma ve kaynaşma için bana biraz daha uygun geldi. Ordaki dostlarımız yardımcı olacaktır. Başka fikri olan varsa lütfen yazsın.

*
**

Üst Alt