Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw den

varol hocam teşekkürler. aldın makinanın hasını darısı başımıza. hayırlı olsun bu arada yeni araç.

teşekkür ederim hocam çok şükür güzel bir araç sahibi oldum...
ama leonun yere basışı bir başka..
hocam gerçekten satmaya niyetli isen 23 veriyorlarsa vermek lazım..yoksa ilerleyen zamanlarda daha düşüğe gidiyor..
türkiyenin kaderi bu..
birisi bir araba beğeniyor ve pc de arkadaşına gösteriyor örnek diyelim senin araba..bakıyorlar bayılıyorlar arabaya özelliklerine..
almak lazım bunu deniniyor
ve pc ye beraber baktıkları arkadaşdan gelen söz..
bunu 22 yeriyorsa almak lazım
22 den fazla verme..
24 vermeye gönlü olan adam bir anda kala kalıor ve o aracı alamıyor..
bunlar gerçek gözünle gördüm..
zaten adanadasın o araç orda peynir ekmek gibi giden araçlardan adanalılar mk1 leonu çok seviyor

tekrar hayırlı satışlar hocam...
MaşeALLAH MaşeALLAH MaşeALLAH çok temiz RABBİM nazarlardan belalardan kazalardan saklasın...

teşekkür ederim hocam çok şükür güzel bir araç sahibi oldum...
ama leonun yere basışı bir başka..
hocam gerçekten satmaya niyetli isen 23 veriyorlarsa vermek lazım..yoksa ilerleyen zamanlarda daha düşüğe gidiyor..
türkiyenin kaderi bu..
birisi bir araba beğeniyor ve pc de arkadaşına gösteriyor örnek diyelim senin araba..bakıyorlar bayılıyorlar arabaya özelliklerine..
almak lazım bunu deniniyor
ve pc ye beraber baktıkları arkadaşdan gelen söz..
bunu 22 yeriyorsa almak lazım
22 den fazla verme..
24 vermeye gönlü olan adam bir anda kala kalıor ve o aracı alamıyor..
bunlar gerçek gözünle gördüm..
zaten adanadasın o araç orda peynir ekmek gibi giden araçlardan adanalılar mk1 leonu çok seviyor

tekrar hayırlı satışlar hocam...
MaşeALLAH MaşeALLAH MaşeALLAH çok temiz RABBİM nazarlardan belalardan kazalardan saklasın...

haklısın hocam kıysam vereceğim 23 e ama kıyamıyorum birazda. kayseriden 15 kişi aradı nerdeyse 22 23 arasında fiyat verip duruyorlar vallahi bende inat ettim 24 diyorum. bakalım hayırlısı. cümlemizi nazardan belalardan saklasın rabbim.

Geri
Üst Alt