Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 'de Duysun ; DEDE Oluyorummmm..:)

allah analı babalı büyütsün güzel günlerini görmeyi nasip etsin :)

Hepiniz sağolun gençler, Allah sizlerede nasip etsin İnşaallah...

Sağol uzun Hulis'in torunu:)
imzamdaki rahmetli dedemin ismini yazman beni çok duygulandırdı ahmet abi, sanırım konuyada kafiyeli uyum sağladı..
dedem rahmetlinin araçlarına binerdim küçükken çok iyi anlaşırdık en sevdiği torunuydum...lakabını gururla yaşatıyorum..

dilerim ve dua ederim torununuz da yıllar sonra büyür ve sizi hatırlar...

Hayırlı olsun Ahmet bey.İnşallah sağlıklı olur.

ne buyuk mutluluktur o.. saglikli, gulec bir torununuz olmasi dilegiyle :)

imzamdaki rahmetli dedemin ismini yazman beni çok duygulandırdı ahmet abi, sanırım konuyada kafiyeli uyum sağladı..
dedem rahmetlinin araçlarına binerdim küçükken çok iyi anlaşırdık en sevdiği torunuydum...lakabını gururla yaşatıyorum..

dilerim ve dua ederim torununuz da yıllar sonra büyür ve sizi hatırlar...

Feridun, Dedeni bu denli sevip, onu yadetmen saygı duyulacak bir durum. Çünki onlar bizim Ata'larımız, değerlerimiz.
Ve onlar bir daha gelmeyecekler. Dedeleri, nineleri kısaca Ata'ları sağ olanlar bu durumu iyi değerlendirmelidirler. Onlar bir daha ele geçmez. Aferim sana;

İnşaallah seninde, seni çok seven Torunların olur, Allah sanada kısmet eder. İyi dileklerin için teşekkür ederim, çok sağol.

UZUN HULİS'İN TORUNU Kardeşim.

Sağolun arkadaşlar, hepiniz çok sağolun.

Feridun, Dedeni bu denli sevip, onu yadetmen saygı duyulacak bir durum. Çünki onlar bizim Ata'larımız, değerlerimiz.
Ve onlar bir daha gelmeyecekler. Dedeleri, nineleri kısaca Ata'ları sağ olanlar bu durumu iyi değerlendirmelidirler. Onlar bir daha ele geçmez. Aferim sana;

İnşaallah seninde, seni çok seven Torunların olur, Allah sanada kısmet eder. İyi dileklerin için teşekkür ederim, çok sağol.

UZUN HULİS'İN TORUNU Kardeşim.
çok teşekkür ederim abiciğim; allah razı olsun saygılarımı sunarım...

Geri
Üst Alt