Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Boyun Minderi Arıyorum

Bn sana SCW ile ılgılı baska bır hedıye göndereyım
cb611b50e0976f464aa7268c4c51140a.jpg
daha elıme ulaşmadı 5302520824 numaram ıletısım bılgılerını yaz bana sana küçük bır hedıyem olsun

M.Canbolat
Abim çok çok teşekkür ediyorum beni mahçup ediyorsun ama böyle güzel bi hediyeyi geri çeviremem :))

numaram 0534 352 89 17
adresim : Rumeli Kavağı mahallesi , hamam sokak çınar apt. No:4 daire 3
Muhittin Şimşek..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güle güle kullan kardesım ıste scwailemiz ne güzel şahit oldun... @Maviş üstad ilginden dolayı bende teşekkür ederim...
Eyvallah abim eksik olma :) Bu aile bambaşka bişey be abi anlatılcak bişey değil çocukluğumdan beri böyle gruplara karşı ni ön yargım vardı hala bazı gruplar için var, ama burası gruptan öte be abi aile gibi genci olgunu herkes burda..Birbirleriyle onu yaptım bunu yaptım gibi sidik yarışı bencillik yapanlar yok..Birbirine her konuda sahip çıkan destek çıkan bilgi veren her zaman yanında olan aile var..İyiki varsınız..Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun birbirliğimizi beraberliğimizi bozmasın..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt