Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Bowling 19 Mart fotoğrafları

güzel resimler fakat siz yoksunuz çağlar bey

resimler çok güzel iyi eğlenmişsiniz keşke vakit uysaydıda bizde gelebilseydik bidaha ki sefere inşallah diyelim

güzel bir organizasyondu ben eve geldım ama karşıda oturan abiler hala yoldadır güldük eğlendik herkese çok teşekkürler

Az gürültü sebebi ile yanımızdakilerlee el kol anlaştık ama iyi vakit geçirdik. Fotoğrafları çeken olunca, çekilememişiz. Zaten bana benzeyen veletlerin fotoğrafları yeterli. Geleceğmiz onlar :)

Fotoğraflar için teşekkürler Çağlar abi güzel gündü katılım olarakta iyi sayıdaydık:) Süleymanın ve benim makinedede fotolar var onlarıda ekleyeceğiz..

BU arada Bilal le kafa kafaya Strike yaptık ama biralar fazlalaşınca gez-göz-arpacık durumları şaştı:D

Geri
Üst Alt