Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Bowling 19 Mart fotoğrafları

Gelen tüm arkadaşlara teşekkürler..Çok keyifli bir gün ve dönüş yolu oldu..
Organizasyonu yapan Gökhan Kardeşime teşekkürler..:eek:key:
Özellikle Gökhan,Serkan ve Kaan la aynı trafikte roll yapmak zevkliydi..:eek:key:Linea ve doblo kendilerini nimetten saydılar ama neyse artık..Biz Süleymanla Dursun un yanındayız..Yılmaz Kaptan ın mercekler yapılıyor..Süleyman eve geçince atar resimleri..

umut böyle bi doblo bize gider yapsa gam yemem adam bişeyler yapmış kendince eğleniyo derim bide herif resmen üstüme kırıp beni sıkıştırmaya çalıştı ama ben ona nasıl sıkıştırlma olduğunu gösterdim sanırım bidaha kolay kolay kimseye bulaşmaz

Yürü be serkanım kim tutar seni:)...............muhabbetiniz bol olsun kısmet olmadı gelemedik.....

Gelen tüm arkadaşlara teşekkürler..Çok keyifli bir gün ve dönüş yolu oldu..
Organizasyonu yapan Gökhan Kardeşime teşekkürler..:eek:key:
Özellikle Gökhan,Serkan ve Kaan la aynı trafikte roll yapmak zevkliydi..:eek:key:Linea ve doblo kendilerini nimetten saydılar ama neyse artık..Biz Süleymanla Dursun un yanındayız..Yılmaz Kaptan ın mercekler yapılıyor..Süleyman eve geçince atar resimleri..

abicim ben teşekkeür ederim

Engin ortam ve katılan arkadaşlar sayesinde çok keyf aldık..Bir daha ki sefere kaçırma ;) kesin gel..

Geri
Üst Alt