Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw bi evlenme teklifi organizasyon umuz var

ben olsam semtindeki camiden anons ederdim....tabi benim fikrim

[video=youtube_share;xEafgj24pns]http://youtu.be/xEafgj24pns[/video] benzeri gibipuhaha

Abi iyi dalga geçiyosunuz tabi siz köprüyü geçtiniz :)))

Arkadaşım biz daha önce söyle birşey yaptık ama biraz ön hazırlık istiyor söyleyeyim de.
Bir polisten yardım isteyeceksin ve onu sürekli geçtiğiniz bir yerde kontrol memuru olacak ve sizi durduracak ondan sonra ceza yazarmış gibi yapacak ve hadi eşinizin hatırına bu kez yazmayayım diyecek.(tabi kız arkadaşınız cezayı yememek için hayır demiyecek ).
Daha önce ayarlanmış olan kemancı (çaktırmayacak) kız kulesinde sizi bekleyecek(tabi yetkililerden izin almak çok zor) oturacaksınız. Tam manzaraya bakarken kemancı gelecek ve sende konuya derinlemesine gireceksin.

Arkadaşım biz daha önce söyle birşey yaptık ama biraz ön hazırlık istiyor söyleyeyim de.
Bir polisten yardım isteyeceksin ve onu sürekli geçtiğiniz bir yerde kontrol memuru olacak ve sizi durduracak ondan sonra ceza yazarmış gibi yapacak ve hadi eşinizin hatırına bu kez yazmayayım diyecek.(tabi kız arkadaşınız cezayı yememek için hayır demiyecek ).
Daha önce ayarlanmış olan kemancı (çaktırmayacak) kız kulesinde sizi bekleyecek(tabi yetkililerden izin almak çok zor) oturacaksınız. Tam manzaraya bakarken kemancı gelecek ve sende konuya derinlemesine gireceksin.
Fikir iyi ama ben ve kız arkadaşım da zaten polisiz o yüzden meslekle ilgili olmaması lazım :)
Fikrin için çok teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt