Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw bayanlarından baylara teşekkürler...

biliyorum cnm ondan diyorum zaten :)

yok yok bizim veterineri koyarız onun başına hayvan katili varya bitane :d

senin kaynanan ölmesin emi lafa bak ya hayvan katili diyor eğer ben olmasam muratla şebnemin köpeği nesillerini sürdüremezdi arada bir sor

---------- Post added at 08:49 ---------- Previous post was at 08:48 ----------

hayıııırrr buna müsade edemem. Göz göre göre katliam :p

cumartesi gece arıyodunuz ama napcaz bu köpek yapamıyo falan die

senin kaynanan ölmesin emi lafa bak ya hayvan katili diyor eğer ben olmasam muratla şebnemin köpeği nesillerini sürdüremezdi arada bir sor

yoksa o meşhur veteriner senmisin çağlar

Bu köpek yapamıo :D:D:D

aaa oğluma laf söyletmeeemm.:mad: :pbeceriksiz olan oğlum değil bizmişim çağlarım yaa. tecrübesiz olduğumuzdan gözümüzün önünde işi bitirmelerini bekledik. sağolasın senin yardımların sayesinde belirtileri, yapmamız gereken şeyleri vs. öğrendik. tekrar teşekkür ederiz ama inşallah bitmiştir olay :) bizimki yapmış yapacağını ama bebekler olur mu olmaz mı artık gelin kızımıza bağlı. haaa senin yol kenarındaki hayvanlarla ilgili anlattığın anılarını düşündüğümde de katliam diyesim geliverdi:) ikilemde kaldım bak şimdi:rolleyes::confused:

Geri
Üst Alt