Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Avrupa yakası 14/09/2012 foto

ayagınıza muhabbtınıze saglık

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

güzel bir akşamdı gelen herkesin ayagına sağlık.güzel hoş sohbet gece yarısına kadar sürdü cezmi abi evlerimize bizi kovalamasa sabaha kadar oturacaktık valla :)
bu arada çöllü buraya yazdıgına göre evi bulmuşsun kardeşim puhahapuhahapuhaha

Abi 180 le giderken arkadan sellektör yapıp beni yanlış yöne soktugun yetmiyomuş gibi bide dalgamı geçiosun.. ;)

Yalnız Senin Citrius Yellowda Gözüm kaldı Haberin Olsun Bu ara Dikkatli Kullan Nazarım degmesin Mazallah..
Yada gel Takasa Girelim Benimkinin üstüne 7 Bin lira Ver Al git :D

Abi 180 le giderken arkadan sellektör yapıp beni yanlış yöne soktugun yetmiyomuş gibi bide dalgamı geçiosun.. ;)

Yalnız Senin Citrius Yellowda Gözüm kaldı Haberin Olsun Bu ara Dikkatli Kullan Nazarım degmesin Mazallah..
180 le giderken ben ilerde trafik var diye sana uzun yaptım agır git diye :D daha dün gelmişsin istanbula kafana göre gazlıyosun :D daha evinin yolunu bilmiyosun be çöllü puhahapuhahapuhaha

180 le giderken ben ilerde trafik var diye sana uzun yaptım agır git diye :D daha dün gelmişsin istanbula kafana göre gazlıyosun :D daha evinin yolunu bilmiyosun be çöllü puhahapuhahapuhaha

yarın ayarlıyom 7 bini gel al citrusu puhaha

güzel ortam olmuş bi katılmak kısmet olmadı,
Allah mutluluğunuzu bozmasın...

güzel aksamdı evet selcuk kardesıme de geçte olsa hoşgeldin babında bır bulusma oldu (çarşı hız yapmaya karşııııııııııııı):hosgeldin:

uzun zaman sonra ilk kes yanı başımda organizasyon oldu onada sağlık sorunlarım izin vermedi katılmama. yine karşıya gitmeye devam anlaşılan :)

özgür benim cupranın bagaj kapağındaki kaplamayı sökecek bir yer lazım varmı tanıdık hesaplı ve temiz iş yapan

güzel aksamdı evet selcuk kardesıme de geçte olsa hoşgeldin babında bır bulusma oldu (çarşı hız yapmaya karşııııııııııııı):hosgeldin:

Eywallah Ali Abi..

özgür benim cupranın bagaj kapağındaki kaplamayı sökecek bir yer lazım varmı tanıdık hesaplı ve temiz iş yapan

Yalnız Orayı söktürünce cupra yazısıda cortlıycak abi onu yapan arkadaşa zamanında demiştik yapma etme diye ama dinlememişti.. Güya S40a benzedi güzel oldu vs diye avundu onu sökecek bi yerler vardır muhakkak ama söktükten sonra cupra yazısınıda düzgünce yapıştırabilmesi lazım elimizden bişey gelirse bu konuda ne ala :)

Geri
Üst Alt