• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW ateca incelemesi

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhaba arkadaşlar hafta içinde biraz hızlı oldu ama ateca incelemesi yaptım ve izlenimlerimi sizlerle paylaşmak isterim

İlk olarak genel görünüm ü gayet güzel ve hoş estetik çizgileri var ön kısımın görünümü benim çok hoşuma gitti

Yandan görünüm çok iyi üst çitaları ayrı güzel bir hava katmış

Ayrıca üst kısmın tamamen cam tavan olması çok iyi iç aydınlatma olarak mükemmel bir his veriyor

Bagaj kısmı gayet büyük ve kullanışlı özellikle arka koltuk ortada olan kol dayama ve bagaja ulaşmak için bırakılan kısım benim çok hoşuma gitti

Ön kısım yine aynı gibi geldi bana sadece malzeme kalitesi biraz daha iyi olmuş direksiyonu biraz değiştire bilirler idi diye düşüyorum ayrıca gösterge kısmını da yenilemeleri gerekirdi

Orta kısımda bulunan göz içerisi usb ve aux çıkışı güzel ve estetik olmuş leonda olduğu gibi emanet durmuyor

Çakmak girişinin de orada olması şarz sıkıntısı çekenlere çok büyük kolaylık olmuş

Aracın çalıştırma sisteminin orada olması biraz garibime gitmedi desem yalan olmaz

El fren ini modern bir şekile getirmeleri ise çok başarılı olmuş

Torpido gözü ufak leon da olduğu gibi büyük ve geniş değil

Üst sunroof tuş takımı biraz daha estetik olabilirdi fakat bu şekilde de benim hoşuma gitti

Kötü bir içten çekim olmuş ama hızlı bir inceleme olduğu için maruz görün

İç akşam benim çok hoşuma gitti koltuklar daha kaliteli ve güzel uzun yolda çok rahat edilecek koltuklar şehir içinde de keyifli bir sürüş olacaktır.

Test sürüşü yapamadık ama onuda en kısa sürede yapıp video çekip paylaşacağım zamanın rahatlığı ile atladığım kısımlar için yine eklemeler yaparım

Not: Keleşler seat bayisine teşekkür ederim.

LKTN

Kayıtlı Üye
İsim
Murat
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
Merhaba arkadaşlar hafta içinde biraz hızlı oldu ama ateca incelemesi yaptım ve izlenimlerimi sizlerle paylaşmak isterim

İlk olarak genel görünüm ü gayet güzel ve hoş estetik çizgileri var ön kısımın görünümü benim çok hoşuma gitti

Yandan görünüm çok iyi üst çitaları ayrı güzel bir hava katmış

Ayrıca üst kısmın tamamen cam tavan olması çok iyi iç aydınlatma olarak mükemmel bir his veriyor

Bagaj kısmı gayet büyük ve kullanışlı özellikle arka koltuk ortada olan kol dayama ve bagaja ulaşmak için bırakılan kısım benim çok hoşuma gitti

Ön kısım yine aynı gibi geldi bana sadece malzeme kalitesi biraz daha iyi olmuş direksiyonu biraz değiştire bilirler idi diye düşüyorum ayrıca gösterge kısmını da yenilemeleri gerekirdi

Orta kısımda bulunan göz içerisi usb ve aux çıkışı güzel ve estetik olmuş leonda olduğu gibi emanet durmuyor

Çakmak girişinin de orada olması şarz sıkıntısı çekenlere çok büyük kolaylık olmuş

Aracın çalıştırma sisteminin orada olması biraz garibime gitmedi desem yalan olmaz

El fren ini modern bir şekile getirmeleri ise çok başarılı olmuş

Torpido gözü ufak leon da olduğu gibi büyük ve geniş değil

Üst sunroof tuş takımı biraz daha estetik olabilirdi fakat bu şekilde de benim hoşuma gitti

Kötü bir içten çekim olmuş ama hızlı bir inceleme olduğu için maruz görün

İç akşam benim çok hoşuma gitti koltuklar daha kaliteli ve güzel uzun yolda çok rahat edilecek koltuklar şehir içinde de keyifli bir sürüş olacaktır.

Test sürüşü yapamadık ama onuda en kısa sürede yapıp video çekip paylaşacağım zamanın rahatlığı ile atladığım kısımlar için yine eklemeler yaparım

Not: Keleşler seat bayisine teşekkür ederim.
Güzel inceleme olmuş. Aracın iç kısmı makyajlanan yeni Leon' a benziyor. Elektrikli el freni start stop falan... Aracın ön kısmı güzel olmuş. Makyajlı Leon' dan daha şık duruyor farları. Büyük ihtimalle bizim araçlara da uyar :D Ancak aracın arka kısmını beğenmedim. Skoda' nın Kodiaq' ına çok benzemiş. VAG Grubundaki markaların birbirine benzemeye başlaması biraz can sıkıcı bir durum. Kompakt ve SUV' larında 6 ileri yağlı DSG kullansalar da biraz tadına varsak şunların :)

Ekli dosyalar

dadaş34

VİP Üye
Administrator
İsim
ahmet koçak
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
34 bgp 073
paylaşım için tesekkurler memet arac cok ıyı başarılı buldum fıyat aralığı ne kadar

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Benim incelemiş olduğum araç 1.6tdi 115hp modeli 115.400 gibi bir fiyatı vardı

kartal59

Kayıtlı Üye
İsim
Samet A.
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.4 Reference
paylaşım icin tesekkurler emegıne saglık

goku

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan A.
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
59 RR 576
eline emeğine sağlık Mehmet @memet_one , paylaşım için teşekkürler;)

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
araştırmacı gazeteci @memet_one
ayaklarına sağlık...

ugur07

Kayıtlı Üye
İsim
Uğur
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Ya harika bi araç bu ama leon alıcam ben :)
It is all about finance :)

Cagri06

Kayıtlı Üye
İsim
Çağrı
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
İnceleme icin tesekkurler. Bence alinabilir

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt