Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Aracını hazırla !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kültür bakanlığı müze kartları şimdiden alın derim olan arkadaşlarda vizelerini kontrol etsinler troya ve assos var müzeler için hep lazım yahu.

kesınlıkle katılyorum,ıstanbula donuncede kartı aldık muze gezmemız lazım dersınız :)

kültür bakanlığı müze kartları şimdiden alın derim olan arkadaşlarda vizelerini kontrol etsinler troya ve assos var müzeler için hep lazım yahu.

Aynen Eylül 1'de aldığım müze kartım hala duruyor Çanakkale'ye gelirsem ücretsiz :)

Peki bir şey sormak istiyorum Çanakkale'ye Edirne tarafından mı gideceğiz ?

Aynen Eylül 1'de aldığım müze kartım hala duruyor Çanakkale'ye gelirsem ücretsiz :)

Peki bir şey sormak istiyorum Çanakkale'ye Edirne tarafından mı gideceğiz ?

açıkçası bende merak ediyorum güzergah olarak eğer trakya üzeri gidersek
gittiğimüz sabah şehitlik turunu hallederiz sonra çanakkaleye geçeriz 4-5 gibii tur biter (saha geniş 2 saatte bitmiyor)otele geçilir duşlar alındıktan sonra akşam yemeği olur diye düşünüyorum

bursa üzeri olursa şehitlik turu dönüşe kalır ilk gün assos ve troya olur çünkü malesef köprü yok feribot ile zırt pırt geçemeyiz maliyet artar derim ben

çanakkale pasaport falan lazım dıe hatırlıyorum bı konudan yanlısmı hatırlıyorum yoksa karıstırıyomuyum ya??

açıkçası bende merak ediyorum güzergah olarak eğer trakya üzeri gidersek
gittiğimüz sabah şehitlik turunu hallederiz sonra çanakkaleye geçeriz 4-5 gibii tur biter (saha geniş 2 saatte bitmiyor)otele geçilir duşlar alındıktan sonra akşam yemeği olur diye düşünüyorum

bursa üzeri olursa şehitlik turu dönüşe kalır ilk gün assos ve troya olur çünkü malesef köprü yok feribot ile zırt pırt geçemeyiz maliyet artar derim ben

şehitliği 3 veya 4 saatte gezilip bitirilecek biyer olsaydı deiğiniz mantıklı yanlız bildiğim kadarıyla büyük biryer nedende çanakkale gezisi olunca görmek gerekir onca yeri o yüzden iyi bir pilanla sabah erken başlaması lazım gezinin o yüzdende ben genede cuma akşamı gidilme taraftarıyım:eek:key:

şehitliği 3 veya 4 saatte gezilip bitirilecek biyer olsaydı deiğiniz mantıklı yanlız bildiğim kadarıyla büyük biryer nedende çanakkale gezisi olunca görmek gerekir onca yeri o yüzden iyi bir pilanla sabah erken başlaması lazım gezinin o yüzdende ben genede cuma akşamı gidilme taraftarıyım:eek:key:

sen gel benı al burdan gıderız:D

güzergah tekirdağ tarafından olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt