Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Aracını hazırla !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim düşüncem..cumartesi sabah yola çıkıp çanakkale şehitliğini dolaşıp öğleden sonra assos'a geçip orada kalmak ..baharın ilk ayları oralar inanılmaz.

bende isterim fakat hepimiz müsait olamayabiliriz..hem iki gece otel ücreti vermek ağır gelebilir

abi onun tek artısı cumartesi sabahı kayıp olmuyor oda gerçekten birgünü kurtarıyo hep yorgunluk açısından hem zaman açısından siz daha iyi bilirsinizki konvoyla gidilen yolu gıdilecek saatin iki katı gibi düşünürsek cumadan gitmek en mantıklıssı:) tabi kimseyi engellemicekse:eek:key:

Asos da Rakı Balık yaparken beni de arayın olur mu? :)

Cuma zor olur bu sefer gibi geliyo bna

abi onun tek artısı cumartesi sabahı kayıp olmuyor oda gerçekten birgünü kurtarıyo hep yorgunluk açısından hem zaman açısından siz daha iyi bilirsinizki konvoyla gidilen yolu gıdilecek saatin iki katı gibi düşünürsek cumadan gitmek en mantıklıssı:) tabi kimseyi engellemicekse:eek:key:

aynen Barış cumartesi yola çıktığımız zaman o günü zaten kaybediyoruz...geriye bi pazar günü kalıyo ondada dönüş var

arkadaslar cuma aksamı adam gıbı yatılsın !!! cumartesı sabah 5 te yola cıkılsın !!!10 da canakkaledeyız

kıvanc +1 :)

Müsaid olursam bende görmek istiyorum çanakkaleyi çoluk combalak katılırım inş:)

kültür bakanlığı müze kartları şimdiden alın derim olan arkadaşlarda vizelerini kontrol etsinler troya ve assos var müzeler için hep lazım yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt