Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW,aracını park edince el freni çekip,arabasını viteste mi bırakıyor..?

çeyrek ton olsan da seviyorum kardeşim.. :D :D :D :D

herr turlu kendı kendıne cekıyor elfrenını hep vıteste unutuyorum sonra basıyorum dugmeye calısmıor :D sonra cakıyorum durumu :D

Ben bir iki defa viteste bıraktım park ettiğim yerde..ancak sonra döndüğümde nedense hiç aklıma gelmiyor viteste olduğu..bi çalıştırıyorum,birden sarsıntı diyorum noluyo nan..:D unutuyorum ne bileyim alışkanlık olmamış hiç bende..o yüzden sürekli boşta bırakıp el frenini çekerim yaz kış...:)

Ben bir iki defa viteste bıraktım park ettiğim yerde..ancak sonra döndüğümde nedense hiç aklıma gelmiyor viteste olduğu..bi çalıştırıyorum,birden sarsıntı diyorum noluyo nan..:D unutuyorum ne bileyim alışkanlık olmamış hiç bende..o yüzden sürekli boşta bırakıp el frenini çekerim yaz kış...:)
Tamamen el alıskanlıgı ıle olusyo,dedem 60 senelık sofordur ve calısma hayatının cogunlugunda tır soforlugu yapmıstır,araba kullanmayı ondan ogrendıgım ıcın bu tarz seylerı bayagı b ısledı kafama,arabayı park ettıgımde vıteste bırakır el frenını cekerım,bındıgımdede dırek bosa atarım kı farkında bıle olmadıgımı otomatık vıtes arabada ayagımı debrıyaja koymaya calısırken fark ettım :)

Kimene benim meselem...:D

ALLAHa emanet bırakıyorum:D el freni çeker boşta bırakırım...dik yokuşlarda + vites...

burnunuzu hangi parmağınızla karıştırırsınız ? bende böyle bi konumu açsam :D

:):):)bu süpermiş yaaa:)

---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:08 ----------

Bende sürekli el freni ve vites yapıorum ama arklarla mert abinin dediklerinide bundan sonra dikkate alıcam;)

el frenini çekiyorum vites boşta ama kampanalar yapışabiliyor çok soğuklarda diğer rkadaşlarında dediği gibi bir kere viteste bıraktım onuda unutmuşım giriyorduk kapıcının salonuna puhaha

Geri
Üst Alt