Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW,aracını park edince el freni çekip,arabasını viteste mi bırakıyor..?

Yokuş aşağı geri vites ve el freni...
Yokuş yukarı 1.vites ve el freni...

eskişehirde genelde kasım-mart arası el freninde bırakmıyorum. soğuktanyapışıyor balatalar.bu yüzden genele vites kullanırım.

ilk önce el frenini çekip ayağımı frenden çekerim, daha sonra vitese takarım. Şu an zaten mecburen parka alıyorum anahtar çıkmıyor yoksa :)

Bi gün dalgınlıkla şirket aracını acele indiğim bi yerde apartman önünde bırakmıştım geldiğimde araba yoktu sonra bi baktım araba ana caddeye inmiş kimseye vurmamış kalmış orda çok işlek bi yer değil zaten insanlar giden arabanın içinde kimseyi görmeyince baya şaşırmışlar taş koymuşlar tekerine ben normalde hem vites hem el frenini çekerim :)

vites + el freni.. İzmir çok soğuk olmuyor zaten ;) hadi mert abim gel artık izmire de sağa sola dayamak zorunda kalma arabayı :D

ben her türlü el frenini çekiyorum ve viteste bırakıyorum. Arada kullandığım otomatiğin de el frenini çekiyorum.

Bi gün dalgınlıkla şirket aracını acele indiğim bi yerde apartman önünde bırakmıştım geldiğimde araba yoktu sonra bi baktım araba ana caddeye inmiş kimseye vurmamış kalmış orda çok işlek bi yer değil zaten insanlar giden arabanın içinde kimseyi görmeyince baya şaşırmışlar taş koymuşlar tekerine ben normalde hem vites hem el frenini çekerim :)

cok basarılı...

aracı park ettikten sonra Önce bosa alırım sonra el freni cekerim sonra motoru kapatır aracı viteste bırakır cıkarım

Geri
Üst Alt