Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Ogun seni kim nerde yakalasin kardesim?geliyordun hani?

yıyelım yavrum bıg chefte oturuyoruz ordan gelen gecen rahat kesılıyo:D

Cok guzel bi geceydi.uzun sure katilamayacam cok uzuluyorum:( cuma gidiyorum kendinize iyi bakin.baska bulusmada gorusuruz ins.hepinizi tanidigima cok memnun oldum.mardinede beklerim (10 araba cikarsaniz en azindan 3u varir muhabbetiyle:))

Cok guzel bi geceydi.uzun sure katilamayacam cok uzuluyorum:( cuma gidiyorum kendinize iyi bakin.baska bulusmada gorusuruz ins.hepinizi tanidigima cok memnun oldum.mardinede beklerim (10 araba cikarsaniz en azindan 3u varir muhabbetiyle:))
nurullah kardeşim biz sana teşekkür ederiz iyiki geldin iyiki tanıştık umarım yine yeniden görüşürüz umarım bizde bir gün 10 araba oluruzda 3 değilsede 4-5 araba da kalsak senin oralara geliriz:)kendine ii bak yolun açık olsun:hosgeldin:

herkeze teşekkürler gecenin sonuna yetişebildim malum iş güç çalışma hayatı çok yoruyor o gece ayrı bir yorgunluğun üzerine iyi geldi muhabbet:eek:

bizde katılan herkese teşekkür ederiz gerçekten çok keyifli bir akşam oldu.. ama şu gecenin sonu gürkan [MENTION=22242]alcolique[/MENTION] biraz sıkıntı ya puhahapuhaha

gece ben sizi bırakıp evime gittim sabah mesai var diye benden sonra neler yaptınız arabada iki sap olarak:))

bende geç oldu ama herkese teşekkür etmek istiorum...ama [MENTION=22242]alcolique[/MENTION] e ayrı olarak saygı ve sevgimi gönderiorum

Geri
Üst Alt