Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Ankaraaa akşam saat 20:00 de uğrak mekanımız olan Murtaza'dayız. çok keyifli bir gece olacağından kimsenin şüphesi olmasın.Yeni arkadaşlarımızıda aramızda görmek tanışmak güzel olacak..

Kadroya bak beepuhaha
- Levent abi [MENTION=19]06 levent 534[/MENTION]
- Kadir [MENTION=17541]RedLine[/MENTION]
- Mehmet [MENTION=631]igci_01[/MENTION]
- İlker [MENTION=4458]ilkerbilim[/MENTION]
- Hakan [MENTION=767]KeChİ[/MENTION]
- Koray [MENTION=104]06KORAY92[/MENTION]
- Ogün [MENTION=61]Şeker Adam[/MENTION]
- Soner [MENTION=3232]sourson[/MENTION]
- Sertaç [MENTION=23069]Sert@ç[/MENTION]
- Göksenin [MENTION=24599]KARABULUT 52[/MENTION]
- Gürkan [MENTION=22242]alcolique[/MENTION]
- Mert Albayrak [MENTION=22950]mR'[/MENTION] (zaten mekan sahibi:D)
- Nurullah [MENTION=17327]__NrS__[/MENTION]
- Sinan [MENTION=6826]sinanss85[/MENTION]
- ...

Belki
- Erman [MENTION=23294]enormous[/MENTION]
- Tayfur [MENTION=889]TayfurAtlı[/MENTION]

Harici gelmek isteyen olursa listeye adını eklesin lütfen

Bunun aynısı istanbul 'da niye yapılmıyor, istanbul temsilcimiz senden de bekliyorum :) Gerçi bugün istanbul için bir buluşma var Beykoz 'da ama böyle yemekli değilde böyle çay içmek için akşamları toplanılsa güzel olur. Zaten bu yemekli olan sanırım 3. yıl kutlaması ama vaktim yok gelmeye yoksa istiyordum :(

tayfur gelmezse yandı az once bu kaanlıkta ışıkları kapalı önümden geçti:);)

turan güneşte sizi aradım ben!! tam yarımm saat boyunca ve kmsenin numarası yoktu bende çiçekciye gittim kadir beni aradığında akşam düğün işleri vardı onları hallettim işim erken bitti biraz sizin yanınıza uğrayım dedim ama bulamadım
ama varya haftaya sizinleyim. acayip özledim. acayip :drink:

turan güneşte sizi aradım ben!! tam yarımm saat boyunca ve kmsenin numarası yoktu bende çiçekciye gittim kadir beni aradığında akşam düğün işleri vardı onları hallettim işim erken bitti biraz sizin yanınıza uğrayım dedim ama bulamadım
ama varya haftaya sizinleyim. acayip özledim. acayip :drink:​

ama varya haftaya sizinleyim. acayip özledim. acayip :drink:​
kanka niye aramadın öğlen aradım numaram olması lazımdı sende. keşke gelseydin kardeşim güzel bi gece oldu sen eksiktin

aksam saat 8 30 9 cıvarında waffle house dogru cıkarken gordum yakalandınD:

Geri
Üst Alt