Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Bi aksilik olmazsa ordayım. o ortam kaçmaz.bu arada kadir KY 159 muhteşem olmuş.planladığınız gibi 4gündemi bitti.memetin arabada aynı zamanda çıktıysa süper olmuştur.çok beklemeden yeni yüzlere kavuşmuşsunuzdur.buluşmada bide yakından bakalım.güzel günlerde kullan kardeşim hayırlı olsun.

Bi aksilik olmazsa ordayım. o ortam kaçmaz.bu arada kadir KY 159 muhteşem olmuş.planladığınız gibi 4gündemi bitti.memetin arabada aynı zamanda çıktıysa süper olmuştur.çok beklemeden yeni yüzlere kavuşmuşsunuzdur.buluşmada bide yakından bakalım.güzel günlerde kullan kardeşim hayırlı olsun.
valla çağrı abi 3-4 günde çıkardı iki arabayıda sağolsun:)benim arabanın yeni yüzüne daha yakından görmedim ama alışmam biraz zor olacak ona eminim ama kadir zevkten dört köşe..arabanın resmine baktım da maşşallah ky baya güzel oldu ama yay istio kankaaaaa @RedLine puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha
bu arada buluşma içinde bekleriz abicim her zaman inşallah gelebilirsin:):):)

abi teşekkür ederim gerçekten sarı can alıcı oldu daha düzgün resim cekemedimde:D çağrı abi sagolsun maximum 3günde anahtar teslim cıkarttı arabaları. buluşmaya bekliyoruz abi kesin geliyosun hatta yanipuhaha

valla çağrı abi 3-4 günde çıkardı iki arabayıda sağolsun:)benim arabanın yeni yüzüne daha yakından görmedim ama alışmam biraz zor olacak ona eminim ama kadir zevkten dört köşe..arabanın resmine baktım da maşşallah ky baya güzel oldu ama yay istio kankaaaaa @RedLine puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha
bu arada buluşma içinde bekleriz abicim her zaman inşallah gelebilirsin:):):)
alışman zor olmaz broo. stock bi ayrı oldu senin araç. şahsen ben bayıldım beyazda o jantlarla filan (jantları satmaya çalışıyo.specpuhahapuhaha) şaka bi yana alışılmayacak gibi değil. yayları Ogün [MENTION=61]Şeker Adam[/MENTION] ayarladım diyo ama bakalım. yalnız senin cupralarla ilgili bi durum sanırım bu benim araçta alçak duruyo stock haline göre ne işş:D

Geri
Üst Alt