Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw Ankara buluşması

scw ankara buluşması nerde olsun istersiniz ?

• herhangi bir avm ( ankara forum olabilir )

Kullanılan: 5 38.5%
  • kızılcahamam (hamam olabilir)

Kullanılan: 0 0.0%
  • melih gökçek in herhangi bir park yada bahçede :)

Kullanılan: 0 0.0%
  • ortak karar verelim

Kullanılan: 8 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    13
Göksu vs bu iş için bizi yorar. arabaları parkedecek bir yer bulamayız valla.
Niye ki gayet büyük otoparkları var aslnda ki avm den daha iyidir bence :) ankara avm şehri tamam ama alternatifi de olmalı bence o zmn çayyolu eymir incek diğer akla gelen yerlerden :) tabi önerisi olanlar da olacaktır daha iyi bi yer eminim ki çıkar beyin fırtınası şart :)

Niye ki gayet büyük otoparkları var aslnda ki avm den daha iyidir bence :) ankara avm şehri tamam ama alternatifi de olmalı bence o zmn çayyolu eymir incek diğer akla gelen yerlerden :) tabi önerisi olanlar da olacaktır daha iyi bi yer eminim ki çıkar beyin fırtınası şart :)
haklısın avmden iyidir ama çok kalabalık oluyor. dediğin gibi fikirler çıktıkça biryer bulunur

eymır dıcem ama orasıda ana baba gunu olur ankaranın favorı mekanı oldu resmen :D

liste belli oldu gibi hepicinizi kaydettim deftere :D @carpenter arkadaşımız istanbulda ikametgah ediyor sanırım.seçim telaşı zor olur bolu.hem istanbul hem ankara dan katılacaklar için abant güzel alternatif ama ben dıyorum başka zamana bırakalım bunu.buluşma gündüz olursa daha ii olur kanattındeyım hayırlısı herkes yorum yapsın ki net bişi cıksın ortaya son noktayı koyarız

Seçimler yaklaşıyor hazırlayın fr ları :) Yağmurlar kesilsede cilalamaya başlasak :)

Geri
Üst Alt