Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw Ankara buluşması

scw ankara buluşması nerde olsun istersiniz ?

• herhangi bir avm ( ankara forum olabilir )

Kullanılan: 5 38.5%
  • kızılcahamam (hamam olabilir)

Kullanılan: 0 0.0%
  • melih gökçek in herhangi bir park yada bahçede :)

Kullanılan: 0 0.0%
  • ortak karar verelim

Kullanılan: 8 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

kirlisakal

Kayıtlı Üye
evet angaralılar...
bir seçim buluşması yapalım diyorum.tarih haziran 7 pazar günü oyunuzu kullandıktan sonra :) kimler var ankaradan katılacak listeyi oluşturalım şimdiden düşünelim.katılım sayısına göre yer mekan bakarız ortak fikrimizle hareket edebiliriz.ben dıyorum kı kızılcahamam olabilir hamam keyfi ya da herhangi bi avm olabilir ya da park bahçe.bu konuda yorumlarınızı,katılmak isteyenleri de listeyi yavaş yavaş kaydedelim.stickeri olmayanları da yapıştırırız selfieler mangal olabilir ortaklaşa yenilsin içilsin...ailenizle de gelebilirsiniz @igci_01 baya aktif olan ankaralı görüyorum sankim :) ankara sorumlumuz bu konuda ilgili olacaktır diye düşünüyorum.
ben her zaman hazırım o tarihte ...görelim parmakları scw gönül dostları...sohbete kahkahaya varmısınız eyy ankara :) sonra buluşma yok diye isyan etmeyin .... :rolleyes: ankara dışından da katılım olabilir.... listeyi yazmaya başladım not: konu sabittir her büyük buluşmada bu konu üzerinden konuşuruz
@kirlisakal + 3 (çocuklarım)

Abiler kardeşler. Benim fikrim eski İstanbul yolu üzerinde hipodrum var go kart pisti vs de var ve alan da çok geniş. 50 araç katılsa hepsini yanyana koyup fotoğraf çekilebilinecek bir alan var. Semaver yakılabilinir, Mangal yakılabilir, Çimlerin üzerine oturulabilir, (Roll yapılabilir :p ) Uyarsa sizede bence güzel mekan.

Abi ankaraya büyük buluşma yakışır leonu yaza hazırladım bende hazırım ;)
Abiler kardeşler. Benim fikrim eski İstanbul yolu üzerinde hipodrum var go kart pisti vs de var ve alan da çok geniş. 50 araç katılsa hepsini yanyana koyup fotoğraf çekilebilinecek bir alan var. Semaver yakılabilinir, Mangal yakılabilir, Çimlerin üzerine oturulabilir, (Roll yapılabilir :p ) Uyarsa sizede bence güzel mekan.
kaydediyorum ikinizi :) @eserbaba seni de kaydettim deftere :)

Son düzenleme:
ben varım @kirlisakal :) mekan olarak avm fotograf cekımı ıcın olabılır ama havalar guzellestı artık bence gıdelım bı cımlık alana pıknık yapalım arabalarıda cımlere cekelım gerekırse foto da cekerız. mıs gıbıde olur. @igci_01 ??

Göksu - Gölbaşı gibi bir yer olabilir hem otopark açısından hemde temiz hava doğal çocuğu olanlar içinde ideal çocuklar koşsun oynasın falan diye düşünülebilinir. Hatta mavi göl var bi kaç sefer gitmiştim güzel doğası var.

Göksu - Gölbaşı gibi bir yer olabilir hem otopark açısından hemde temiz hava doğal çocuğu olanlar içinde ideal çocuklar koşsun oynasın falan diye düşünülebilinir. Hatta mavi göl var bi kaç sefer gitmiştim güzel doğası var.
Göksu vs bu iş için bizi yorar. arabaları parkedecek bir yer bulamayız valla.

Geri
Üst Alt