Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Android

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba abilerim/kardeslerim;

SCW sitemiz gün geçtikçe daha da populer hale geliyor. Populer oldukca üye sayımız artıyor. Haliyle daha sık online üyeler görebiliyoruz. Kendimden yola cıkarak şunu belirtmek isterim ki, gerek iş yerinde, gerek ise bir cafe de, scw'de neler olup bittigini merak ediyorum.. Her zaman laptop ya da tabletimi yanımda götürmek nasip olmuyor.. O bakımdan normal telefon web tarayacısından degil de, android tabanlı telefonlarımız icin bir uygulama yazılsa ve daha rahat bir sekilde giriş saglansa nasıl olurdu ? mümkün müdür acep ? Daha hızlı, daha net bir görünüm/giriş saglanırdı.. Bu konuyu kendi fikrim, istek ve arzuma göre acmış bulunmaktayım..

Peki ya bu konu hakkında sizlerin fikirleri nedir/nelerdir. ?

Gercektende güzel olabilirdi. Daha sık bir sekilde forumda aktif olabiliriz. Bir diger deyişle online sayımız artardı.. Bu konuyu programcı arkadaslarımla paylasacagım. Eger ki boyle bir uygulamanın mumkunati var ise katılımlara baslarız.. Tabi diger forum kullanıcıları icinde uygun olursa....

bunun için Tapatalk yada Forumrunner gibi aplikasyonları kullanabilirsin hen android hem ios için mewcut ve emin ol cokda kullanışlı programlar. %70 o şekilde online oluyorum

bunun için Tapatalk yada Forumrunner gibi aplikasyonları kullanabilirsin hen android hem ios için mewcut ve emin ol cokda kullanışlı programlar. %70 o şekilde online oluyorum

Bu da olabilir.. Demek istedigim zaten ortada, kendi forumumuzun uygulaması oldugunu dusunmek dahi cezbediyor beni...

Geri
Üst Alt