Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW anasayfa müzik

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında koray.cano tarafından paylaşıldı.

1. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Başlıkta da belirtiğim gibi anasayfadayken müzik çalsa yada sayfanın yukarlarına biryerlere winamp yada wmp tarzı bir eklenti eklense biz kendi müziğimi seçsek falan nasıl olur ?
    Yöneticilerimize duyrulur :)
    Saygılar..

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
  3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Radio tarzı bişelerdenmi bahsediyosun ? , eğer upload edilecekse , kimin ne dinleyeceğine kim karar verecek :) Detayları iyi düşünülürse , güzel bi çalışma çıkabilir tabi ama ben yinede arşivimden müziğimi açarım aga :) ,

4. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
  5. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Kanka senın arşiv çok tehlikeli yahu :) Yani biz scw üyeleri oraya müzikler ekleyip dinliyebiliriz yada sabit müzikçalar herşey olabilir yani :) Bugün kaan abinin konuşmasından sonra etkilendim scw sayfalarında gezerken hoş bi müzik çalmasını isterim şahen ..

6. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Kanka senın arşiv çok tehlikeli yahu :) Yani biz scw üyeleri oraya müzikler ekleyip dinliyebiliriz yada sabit müzik çalar herşey olabilir yani :) Bugün kaan abinin konuşmasından sonra etkilendim scw sayfalarında gezerken hoş bi müzik çalmasını isterim şahsen ..

7. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Sabit müzik bayabilir ama , şöyle bişe olabilir , herkesin kendi playlistini oluşturabileceği bi imkan sunulur, sağda banner olabilir , youtube'dan ne istersen eklersin listene, scw video tube gibi mesela , ne zaman açarsan aç hep o liste hazırda olur , bi yerde dinlemek istersen , SCW 'ye girmek için bi bahanen daha olur :) :)

Bakalım ben atıp tutuyorumda , serbay abi ne düşünür bu konuda bilemem tabi :)

8. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Sağ,sola,yukarıya,aşağıya her yere banner olur kanka :D Ben nacizane fikrimi söyledim olursa güzel olur olmazsada sağlık olsun devaaaaaaam :) Ama paton hazır bu güncellemenin gazıyla bişiler yapar diye düşünüyorum :p

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    forum zaten yavaş eğer bu uygulama forumu daha da kasacaksa hiç gerek yok bence.. :)
    velakin bi ara SCW Radyo vardı..yine aynı formatta bişi olabilir..

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    forum zaten yavaş eğer bu uygulama forumu daha da kasacaksa hiç gerek yok bence.. :)
    velakin bi ara SCW Radyo vardı..yine aynı formatta bişi olabilir..

Sayfayı Paylaş