Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW anasayfa müzik

forum zaten yavaş eğer bu uygulama forumu daha da kasacaksa hiç gerek yok bence.. :)
velakin bi ara SCW Radyo vardı..yine aynı formatta bişi olabilir..

Forum yavaş mı ? Banada güncellemeden sonra hızlı geldi yiğitim :) Ama dediğin gibi bir ara yanlış hatırlamıyorsam radyo muhabeti vardı o mesela varsa devam edebilir..

iyi bakalım :) ya arkadaşlar forum zaman zaman yavaş oluyor oda bizden değil sunucudan kaynaklanıyor bi b.ka benzemez zaten şu sunucu şirketi böyle giderse anlaşamayacağız zaten.

Bende şimdi farkettim, pek benim tarzım müzikler olmasada birçok insanı sevindirecektir. :)

Forum yanlız şuan çok yavaş bazen kriz geçiriyorum..

Hatta kendi bilgisayarımdan şüphelenip TTnet hız testi yaptım, CCleaner yaptım, restart ettim..Nafile benden kaynaklanmıyormuş..:D

kesinlikle bizden kaynaklanmıyor işte bu durum.. bende kriz geçiriyorum malesef :)

Patron eline sağlık süpersin ya :) Bak şimdi bi yanda müzik bi yanda neskayfe takılıyorum keyifli keyifli sitede :) :tşk:

edit:Bİz playliste müzik ekliyebiliyor muyuz peki ?

sadece ben ekleyebiliyorum. ama araştırmak lazım google kayıt ederken kodlarda .mp3 görüp bizi kayıtlardan silmeye başlarlarsa o kötü işte o yüzden yanaşmıyorum ki dünden beri kimsenin dikkatini çekmemiş zaten :) o yüzden kaldırıyorum.

serbay mesala tek şarkı koymuştun ya 3 yada 5 dakika onun yerine bir set koysak ful 2 saatlik hazır mixlenmiş mesela ve bir şey soracağım ..uzantı ismini değiştirsen google mp gösmese scw görse player de şaşıyor mu..yada uzantıyı gizlesen...ve şarkıcının ve şarkı adı yerine SCW SET mp3 olarak kalsa gene sorun oluyor mu google da..
eğer böyle olabiliyorsa..sana bir kaç set linki atabilirim..yabancı...türkçede sorun yaşabiliriz belki ama yaşamazsak türkçe bir fırstta oturur 2-3 saat mizlerim..yada mizle uğraşmam da yapışık setlerim..nasıl olursa...
tabi uygun olur ve sorun olmayacaksa

Geri
Üst Alt