Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU Scw Anadolu Yakası Yeni Yöneticisi

Hayırlı olsun gardaşım.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun dombili kardeşim! Mehmet abi için bu zamana kadar olan herşey için teşekkür ederim! Onun sayesinde güzel şeyler oldu ancak yönetim grubuna katılan taze kan sayesinde bir nebze de olsa üstlerinizdeki yoğunluk azalacaktır. Bu konuda dombiliye başarılar diliyorum. Üstlenmiş olduğu yeni görevinde daha güzel etkinliklere imza atmanız dileğiyle!

İlker kardeşimi tebrik ediyorum bu görevi çok iyi yapacağından şüphem yok

Fakat erdem dediğimiz gibi bizim içimizde herkes yönetici herkes elini taşın altına koyunca değerler artıyor
Senin Trakya Avrupa ve anadolu da sürekli gidip gelmen gerektiğin de bizim kargo transfer işlerimize koşmanı asla hafife alamayız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Kardeşim allah utandırmasın bu güzel ailenin bir parçasısın sen.. @ilker.erdal

Hayırlı olsun kardeşim görevinde başarılar

İlker kardeşimi tebrik ediyorum bu görevi çok iyi yapacağından şüphem yok

Fakat erdem dediğimiz gibi bizim içimizde herkes yönetici herkes elini taşın altına koyunca değerler artıyor
Senin Trakya Avrupa ve anadolu da sürekli gidip gelmen gerektiğin de bizim kargo transfer işlerimize koşmanı asla hafife alamayız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Cok tesekkur ediyorum abicim sayenizde buralardayız güveninizi boşa çıkartmayacağım

İ.ERDAL

Geri
Üst Alt