Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Alem Restaurant / 18.02.2011

Ayıpısn kardeşim sen gel katıl kalıcak yeri hemen ayarlarız evlenmeden bi veda gecesi düzenliyelim sana :)

Can haberin var dimi benim hatun siteye üye oldu dikkatli ol valla bak senin siteden veda geceni düzenlemeyelim :D Yok benim modluğumda kurtaramaz ikimizide :D

Bu arada eyvallah teşekkür ederim... :)

Can haberin var dimi benim hatun siteye üye oldu dikkatli ol valla bak senin siteden veda geceni düzenlemeyelim :D Yok benim modluğumda kurtaramaz ikimizide :D

Bu arada eyvallah teşekkür ederim... :)

Sıkıntı yok kardeşim relaxxxx :) Yeryüzünde Veda Gecesi diye bir olay var yani yenge birşey demez kardeşim hallederiz oralarını merak etme senn:eek:

off offf offf.. aynısı geniş çaplı eşli erkekli tekrar düzenleyelim önümüzdeki ayın 1.yada 2. haftası..

1 inci haftası abant org. var ikinci hafta sı benim için no problem kardşim :)

Valla siz belirleyin abi ben karışmıyorum :) Cezmi abi Hasan abi müsaitmi önce büyüklerimiz olarak onlara soralım bence ona göre hareket etmek daha mantıklı olur

sizn ben oranızasyon duzenleyecegınız zamana baslııım !!!!! !!!!! ............... arabasız kalırım o gunde org olur !!! sagolun herkes alalım dedıler ama gece tekrar avrupa yakasına donemeyecegım ıcın gelemedım :(:(:(:(

Sağlık olsun Kıvancım bi dahaki sefere bekliyoruz mutlakaaa ! :)

Geri
Üst Alt