Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Akdeniz buluşmaları..

buluşalım hafta içi servisteyiz çarşamba günü büyük ihtimalle tüm gün ordayız....

ne zaman nerde olacaksanız görkem haber edin akşamları dahil olmak isterim

Attık atık temeller ıyıdı hatta utandılar bile :)öle değilmi bacanak;)

hafta sonu gündüz yapacağız tabiki geleceksin Eser o nasıl laf:)

aynen öyle bacanak;)

madem kayseriden ses soluk yok :D 1 temmuzdan sonraki bulusmalara bende katılabılırım

cuma günü kilise gidiyorum temmuzun 16-17 gibi mersine gelecem. Ama hafta içi görüşelim diyorsanız gelmeye çalışırım.

bugün perşembe cuma günü için adanadayım cumartesi ankaraya döneceğim birşeyler yapsak buluşma gibi kimler adana da ve kimler müsait olur?yada kimse olurmu?

Küşleme organizasyonu için Adana ve Mersinden gelen yok mu?

BurakK sen gelirsin heralde kardeşlik

Arkadaşlar fısıltı gazetesinden duyum aldım.yanlış değilse bu pazar adana mersin arasındaki bi bölgede paşa tuning araç güzellik yarışması, drift, drag yarışması düzenlenecekmiş.ordaki scw dostlarıma duyrulur.bence orayı sallamalıyız.böyle organizasyonlara grupla katılmak büyük ayrıcalık.çünkü bizim ailemizden daha geniş bi aile olduğunu düşünmüyorum.
mardindeyim hafta sonu gelebilirsem haber vercem görkem kardeşime.gelemezsemde artık siz plan yaparsanız katılırsınız isterseniz.görüşmek üzere...

Geri
Üst Alt