Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Adana Organizasyonları

atay78

Kayıtlı Üye
Arkadaslar adanalı arkadasların sohbet edebılecegı bır konu olsun ıstedık ve burdan bır konu acalım dedık gırgır samata kafaya takılan herseyı bu konuda yapabılırız

@picassoner @halil001 @firozat @d_darko @DESTROYER aklıma gelen ve nıcklerını bıldıgım arkadaslar bu kadar dıgerlerıde konuyu gorunce gelır artık

soner abı artık cogu konuda bızı aramak zorunda kalmazsın :D

Gece gece bu kebap olmuyor ama :) Pozantıda yayla etlerini götürüyonuz tabi :D
Burak bide konunun baş harflerini büyük yazsan, biraz takıntılıyım ya :D

Gece gece bu kebap olmuyor ama :) Pozantıda yayla etlerini götürüyonuz tabi :D
Burak bide konunun baş harflerini büyük yazsan, biraz takıntılıyım ya :D
Sen gel ben sana etin alasını yediririm, hemde pala dayıda:) ama kebap burda adana daki gibi olmuyor be fıratım.

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Sen gel ben sana etin alasını yediririm, hemde pala dayıda:) ama kebap burda adana daki gibi olmuyor be fıratım.

abı yazın ordaydım bu kamyoncuların restaurantta bır kebap yedık vallaha on numaraydı adanadakı kebaptan bıle ıyıydı :)

abı yazın ordaydım bu kamyoncuların restaurantta bır kebap yedık vallaha on numaraydı adanadakı kebaptan bıle ıyıydı :)
biz burda ordakini arıyoruz burak elbet güzel ama adana daki tadı bulamıyorum ben burda. sadece kebap anlamında yalnız, diğerleri 10 numara.

Geri
Üst Alt