SCW Adana Kebap Org.. =) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW Adana Kebap Org.. =)

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Dursun Abi'nin orada otururken 20 Şubat ta Adana ya gidip kebap yiyelim diye bir fikir geldi aklımıza. Hasan ve Murat Abinin Güzel fikirleriyle :)

Murat Abi bir tanıdık vasıtasıyla ucuz bile temin edicek tahmini olarak bilet fiyatı gidiş geliş 80 lira olacak sabah uçağıyla gidip akşam uçağıyla geleceğiz. Şu an için 4 kişiyiz gelicek olan arkadaşların isimlerini alalımm :)

GELENLER

deha
h_g
mry.80
can.canbolat
patron

koray.cano

Kayıtlı Üye
Yıldınız parlasın :D yahu yok muydu buralada adanacı ne gerenk var oraya gitmeye güzel bir fantezi :)

- 48 -

Kayıtlı Üye
ben o tarihte gene antepde olurum zaten buradan arabaya biner geliriz gibime geliyor

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
bende varım adana kebapa.... bi fikir sunsam varol abi de antepte atlayın antebe gelin bizim burdada adana kebap var antep baklavasınıda aradan çıkarırız :D

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
şimdi ola şöyle aslında :) Akşam otururken ortaya çıkan bir fikirdi :) aslında minik bir scw toplantısı tarzında bir şey oldu o kadar kişi bir arada olunca adana dedik :) ama büyüklerimize sormak lazım

PATRON

Administrator
aslında bu tarz konuları açarken yönetimden izin alarak açmanız gerekiyor bilginiz olsun :)

bu arada ben biletimi kendim ayarlıcam bilginiz olsun gelirsem :)