Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 2016..

Lejyoner

Administrator
Sevgili SCW dostları;

SCW için parlak organizasyon ve başarılarla dolu 2015 i yavaş yavaş geride bırakacagımız son günlerde 2015 yılında SCW olarak neler yapmışız biraz bilgi verelim dedik sizlere:)

Önce batıdan başlayalım;

SCW Trakya;Yöneticimiz @KİREÇ in önderliğinde yıllardır oldugu gibi her zamanki bozulmayan çekirdek kadrosu ile kaliteli organizasyonlara imza attık,Trakyadaki tüm SCW gönüllüsü dostlarımıza sonsuz teşekkürler..

SCW Avrupa;Yöneticilerimiz @dadaş34 @murateren @seckin2001 önderliğinde 2015 SCW avrupa olarak tam bir başarı hikayesi olarak geçti,yıllardır eksik oldugumuz temelini 2014 eylülde 3-4 aracla attığımız yıl içinde çığ gibi büyüyerek muazzam sayıya ulaştığımız Avrupada destek veren dostlugunu bizimle paylaşan tüm SCW gönüllülerine teşekkürlerimiz ile..

SCW Anadolu;Yıllardır en güçlü oldugumuz şimdilerde nispeten sakin ama gönülden çalışan yöneticilerimiz @kocak.gokay @ahmet6334 ile 2016 da yine eski parlak günlerine geri döneceginden şüphemizin olmadığı Anadolu desteginizle yine kalemiz olacaktır..Tüm SCW dostlarımıza teşekkürlerimizle..

SCW Gebze-İzmit:Avrupa gibi yine bir başarı hikayesidir SCW Gebze-İzmit,2015 yılında yöneticimiz @memet_one önderliğinde ilk destekcilerimizden @koray Tc nin gönülden azmi ile günden güne büyüyen artık 20 araba çay içen bir topluluk haline gelmiştir..Tüm SCW gönüllüsü dostlara teşekkürlerimizle..

SCW Bursa;Cezmi abinin hep içinde kalan uktedir Bursa (Diğeride İzmir:) ) 2015 yılında aramıza @Maviş Muhammet kardeşimizin katılımı ve müthiş azmi ile artık sadece SCW nin değil tüm otomobil forumlarının gıpte ile baktıgı,bakacagı şehrimiz SCW Bursa..Tüm SCW dostlarına teşekkürlerimizle..

SCW Ankara;SCW nin kurucularından başqanımız @06 levent 534 Levent kardeşimin önderliğinde eski yöneticilerimizden @igci_01 Mehmet ve yeni yöneticimiz öğretmen arkadaşımız @fimus Mustafa nın gayretleri ile artık Ankara yine eskisi gibi..Tüm SCW gönüllülerine teşekkürlerimizle..

SCW Eskişehir; yine 2015 yılının SCW kazanclarından biridir Eskişehir, @Samet Balcik ve @26_BC_726 Murat kardeşlerimizin önderliğinde yanan Eskişehir ateşi 2016 yılında büyüyerek yanmaya devam edecektir,kuşkumuz yok..Tüm SCW gönüllülerine teşekkürlerimizle..

SCW Kayseri;2015 in son günlerinde aramıza katılan arkadaşlarımız için ön ayak olan yöneticilerimiz @Leon3838 Aziz ve @Muktedirs Süleyman arkadaşlarımızın önderliğinde artık SCW ateşi Kayseride kaldığı yerden daha büyüyerek yanacaktır inşallah..Tüm SCW gönüllülerine teşekkürlerimizle..

SCW Erzurum;Yöneticimizin olmadığı ama SCW ye gönül vermiş arkadaşlarımız tarafından yapılan organizasyonlarla başta @DG056 Ömerin çabaları ile büyüyecegine emin oldugumuz Erzurum 2016 da eminim büyüyerek SCW atesini söndürmeyecektir..Tüm SCW dostlarımıza teşekkürlerimizle..

Giderek büyüyen bu ailede bir arada olmamızı sağlayan büyüğümüz kurucumuz @kfy Cezmi abiye, her daim yanımızda olan destekleri ile siteye gönül vermiş organizasyon adamı @Absolut Barışa,sitenin harbi patronu kalbi, olmazsa olmazı kardeşim @PATRON Serbaya,teknik konuların adamı varlığı bile SCW ye güç veren uzaklardaki dostumuz @kirlisakal Metine,gönül adamı kalbinde SCW aşkından şüphe duymadığımız sevgili kardeşimiz @digiersoy Ersoya bu siteye emek ve hizmet vermiş sonra yönetimden ayrılmış tüm yöneticilere ve burda bir arada olup bize gönülden destek ve dostluğunu sunan adlarının buraya sıgmayacagı tüm SCW gönüllüsü dostlarımıza teşekkürlerimizle..

İyiki SCW desiniz iyi ki bizimlesiniz..

Varol SCW..

bir solukta okudum gökhan maşallah ağzına sağlık...bende birkaç bişi eklemek isterim...
dostluk adına araba aşkına güzel bir yılı daha geride bıraktık...yeni arkadaşlar yeni dostluklar kuruldu.insanların foruma gelmelerin en buyuk sebeblerin yüzde 90 diyelim hep teknık konularda imdat çağrılarıdır.ben 18 yaşından beri direksiyon üstünde arabalara olan merakımdan dolayı yaşadığım tecrübelerden bilgiler edinerek kendimi bu alanda yetiştirmeye çalıştım.faydam olmuşsa ne mutlu bana.her soruya her derde itinayla düşünerek, yanlış bişi söylemeye mahal vermeden, üşenmeden cevap vermeye çalıştım.insanlar sebeblendi tamircinin yanına ya da servise bilerek gittiler cözdüler.tavsiyelerime uyan da oldu,tatmin olmayıp diğer forumlara da kaçan da oldu :) ben çok memnunum scw ve sevgili arkadaşlardan....eğlenceli bir yıl oldu....hiç yılmadım desem yeri var :D bende toplantılara katılmayı istemişimdir.işim gereği işim bir türlü müsade etmedi.bu demek olmuyor ki kirlisakal hiç mi buluşmayacaktır aksine tabii ki buluşacağız konuşacağız.unutmayın manisa soma da her zaman bir kapınız vardır kim olursa olsun scw stickeri olan herkese kapım açıktır :) insanlar dışarıda kavga edikoysun biz pc başında böyle mutluyuz seat=biz en kötü alışkanlığınız scw olsun evinizde oturun :) herkese hayırlı uğurlu yıllar dilerim umarım yeni yılda daha çok iş yapıp artık daha da büyümeye yüz tutacağız allahın izniyle.konuşulacak çok şeyler var...herkese teşekkür ederim ...rabbim hepimizi kazalardan belalardan korusun

Fedakar olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan birdost ise uğrunda ÖLMEYE değendir... VAR OOL SCW .....
@Lejyoner @dadaş34 @Maviş @memet_one @kfy @kirlisakal @Absolut @KAPTAN @fimus @murateren @Samet Balcik
@seckin2001
Hepinize tesekürler .....
ahmet scw adına ve şahsım adına ben tşk ederim....
[doublepost=1451417766,1451417662][/doublepost]
Böyle buyuk bir aile içinde olmak gurur ve onur verici bana desteğini esirgemeyen bütün SCW ailesine canı gönülden teşekkür ederim

16cdf48
koca bir yılı gecirdik...asıl ben tşk ederim foruma vermiş olduğun katkılarından emeklerinden dolayı

Geri
Üst Alt