Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW 2.Amatör Fotoğraf Yarışması Anketi 2.grup

Konu, 'Anket' kısmında Lejyoner tarafından paylaşıldı.

SCW 2.Amatör Fotoğraf Yarışması 2.grup.

1. mertkan

10,7%
  2. Destan

7,1%
  3. LEVIS_16

7,1%
  4. SHYSTER

25,0%
  5. ****rpion

17,9%
  6. hsn003

3,6%
  7. scgnbsl

14,3%
  8. dejavu_srkn

3,6%
  9. erim

7,1%
  10. tufan

3,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Arkadaşlar selam;

Aslında daha önce oylama neticesini beğenilerin belirleyeceğini belirtmiştik ancak;Uyarılarımıza rağmen mükerrer ve belirtilen zamandan önce oylar kullanılınca bizde oylamayı ankete cevirme gereği duyduk,Pazar akşamı saat 24.00 a kadar oy kullanabilirsiniz..

toplam 26 yarışmacı olduğundan 3 ayrı gruba ayırdık ve 3 konu acarak ankete tüm yarışmacıları ekleyeceğiz..

Fotoğraflara http://www.seatclubworld.com/fotogr...ograf-yarismasi-fotograf-ekleme-konusu-16666/ linkinden bakıp oy kullanabilirsiniz..

2.grup yarışmacıları ankete eklenmiştir..

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  2. LEVIS_16

LEVIS_16 SCW Üyesi

65
    14
    8
    bu oylamnın altına koysaydınız resimleri daha sağlıklı bi oylama olurdu....

3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    link var kardeşim

4. LEVIS_16

LEVIS_16 SCW Üyesi

65
    14
    8
    link olduğunu biliyorum fakat orda çok rsim olduğu için hepsine bakmaktnsa sgrup oarak ayırmışsınız daha ulaşılabilr olurdu diye düşündüm ama yinede sizin tercihiniz cezmi abi:)

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  5. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Bu konunun altına üyenin nickiyle beraber çektiği fotoğrafı koysak daha pratik olur:)

6. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Bencede öle daha iyi olurdu :)

7. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Aslında yapılması gereken, Bütün yarışmacılar bir konu altında olacak o konu altında yarışmacının çektiği fotoğraf bulunacak. Oy kullanmak isteyen kişi fotoğrafları baktıktan sonra yukarıdan oyu vermek istediği kişiye verecek. Böyle parça parça adam benim fotoğrafımı görecek de, hangi kategoride olduğumu arıyacakta.... yönetim bunu gözden geçirmeli pek sağlıklı bir oylama ve yarışma olmuyor scw kalitesine göre.

erim ve JoSepHH23 bunu beğendi.
  8. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    aynen katılıyorum arkadaşa.. biran önce çare bulmak gerek bence.. arkadaşlar önce resimleri bulup bakacakta, sonra kimin nicine oy vereceğini seçicek ;)) daha kaliteli ve sağlam oylama için resim ve nick yanyana olması daha iyi olur diye düşünüyorum..

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Yönetim sizin için sponsorlarla görüşüp hediye ayarlıyor,yönetim sizin için güzel bir yarışma acıyor,yönetim sizin için gece yarısı kafa yorup anketler hazırlıyor yine yönetim sizin için anketi daha iyi hale getirmeye çalışıyor e sizlerde bir zahmet bir küçük linke tıklayın diyeceğim ama bakıyorum oda zor oluyor sizin için..

Peki gece yarısı yine bir ayarlama yaparız,yeterki sizler ikinci kez tıklamayın..

Bunu beğendi. erkani bunu beğendi.
  10. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    arkadaşlar abartıyonuz harbiden ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş