Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 11.12.2011 paintball-organizasyonu resimleri

Degerli scw li dostlar abılerım kardeslerım köpeyim puffy o tatsız olaydan sonra bu aksama kadar hayata dırenebıldı amelyata alınmadan once kı hazılıkta yasından dolayı kalp yetmezlıgınden hayata gözlerını yumdu benım oglum gucludur dıyodum ama dayanamadı daha fazla beraber buyudugum ailenin bi bireyi di bizim için evde bi bosluk var buna alışmak zor olucak :( teşekkürler scw...

:(:(

buğra çok geçmiş olsun köpeğin durumuna ve yaşadıklarına çok üzüldüm inş. benzer olaylarla tekrar karşılaşmazsın

Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler Hasana abi ellerine sağlık bi köfte varmı abi ya :)
terbiyesizdin olum sen sadece hasan abimi yapti lan yemekleri ayip ayip hic yakistiramadim ben olmasam sen ac kalirdin orda bilalll :)

Degerli scw li dostlar abılerım kardeslerım köpeyim puffy o tatsız olaydan sonra bu aksama kadar hayata dırenebıldı amelyata alınmadan once kı hazılıkta yasından dolayı kalp yetmezlıgınden hayata gözlerını yumdu benım oglum gucludur dıyodum ama dayanamadı daha fazla beraber buyudugum ailenin bi bireyi di bizim için evde bi bosluk var buna alışmak zor olucak :( teşekkürler scw...

çok üzüldüm :( :(

Bugracım bende cok uzuldum keşke hiç yaşanmasaydı o gün :(

Bugracım bende cok uzuldum keşke hiç yaşanmasaydı o gün :(

abi olacagı varmıs oldu olmusla ölmüşe care yok zaten pufının yasından dolayı kalpte yetmezlık varmıs doktorun demesıne göre en fazla 2 3 ay daha dayanabılırmıs acı cekıyomus ve bunu bıze bellı etmemek ıcın elınden gelenı yaptı ve basardı yapabılcek bısey yok cok uzulduk ama acı cekmeden canını vermesı bıraz da olsa ıcımıze su serpıyo hayırlısı olsun

üzüldüm be buğra:( organizasyonlar ve resimler çok güzelmiş,bi daha olursa ben de vaktim olursa katılmak isterim,bu arada üstten 6. fotodaki leonu hyundai i30'a benzettim ön havalandırmadaki parçayı sökmesi lazım güsel durmuyor

Buğra pufi için çok üzüldüm:( geri kalan herşey güzeldi teşekkürler..

kırmızı takım biraz torpilli görünüyo bana mı öle geldi yoksa Lejyoner takım oluşturma esnasında biraz kendi takımına mı çalışmış ne :)

Geri
Üst Alt