Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 1.Yıl Kutlaması Fotoğraf yorumları...

son anda süpris yapıp katılabildiğim organizasyonumuz gerçekten çok güzeldi.Gelenlere ve organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Nice yıllara SCW , iyiki varız

Ağzım açık fotoğraflara baktım gerçekten mükemmel tebrikler SCW Ailesi...

Gercekten güzel olmus gelmeyi istiyordum ama araba da sorun vardi maalesef katilamadim:( ersoy abi bi ziyaret etmeyi isterim sseni..??

Gercekten güzel olmus gelmeyi istiyordum ama araba da sorun vardi maalesef katilamadim:( ersoy abi bi ziyaret etmeyi isterim sseni..??

yılmaz cıgım emın ol kı herhangı bırımızın bundan haberı olsa senı gecerken alırdık donustede bırakırdık !!! kaldı kı levent abı eskısehır uzerınden gıttı geldı

bu arada rica ediyorum biri başlığı düzeltsin.. :D :D

Eğlenceli geçen kutlama paylaşımı için sağolun;ben ve benim gibi katılamayanlar da buyursunlar, pastamız .........:)

45254_434998527839_557917839_5024022_2546354_n.jpg

ersoy abi araba bomba olmuş ya harbiden :)

gerçekten güzel bir organizasyon olmuş, nice senelere scw ailesi bir başka buluşmaya katılmak ümidiyle... :)

Tebrikler arkadaşlar.Güzel bir org.olmuş.Çok uzak bana çok.Emeğine yüreğine sağlık Ersoy kardeşim.

Geri
Üst Alt