Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 1.Yıl Kutlaması Fotoğraf yorumları...

Güzel olmuş fotoğraflardan belli. Ersoy abi orda pasta vermişler ağzına ama o resmi anlayamadım :)

gökhan kardeşim istanbul'a gelince bende kıvanç kardeşimin ağzına vericem pastayı o kıvanç varya ölemez allah'tan bi tane ikinci si olsa mazallah ne yaparız bilmem artık:D

gökhan kardeşim istanbul'a gelince bende kıvanç kardeşimin ağzına vericem pastayı o kıvanç varya ölemez allah'tan bi tane ikinci si olsa mazallah ne yaparız bilmem artık:D

gel ersoy abi bekleriz en kısa zamanda :) hamam resimleride efsane puhaha

Maşallah ya vallahi imrendim diğer fotoları görünce :) Ayrıca Ersoy abi arabadandaki sticker fenaaa duruyor büyük olanı :=) Hamam ve havuz sefanıza offfff diyorum ya :D

emeği geçen herkesin eline koluna ayağına sağlık..
süpersiniz.. :)

bi org.'un fotolarına bakıp kendimi görememek tuhaf geldi.. :D :D

bu arada Ersoy abi SCW çalışması çok başarılı olmuş söylemeyi unuttum.. :)

keşke tuhaf değilde sen gelseydin..

başta ersoy olmak üzere emeği geçen herkese çok ama çok teşekkürler,herzamanki gibi SCW ailesine yakışır bir organizasyon oldu.

Geri
Üst Alt