Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İstanbul Cuma Buluşması Resimleri 22.04.11

ah işte gene istanbul buluşması ve gene bir yerlerim şişti ...yapmayın..yaww..
güzel buluşma olmuş her zamanki gibi

Yine güzel bir maltepe akşamı olmuş:)

Birde Burak fotoların piksellerini orijinal koymuşsun pc leri direk kilitliyor,bir cok fotoğraf hiç açılmadı..

abi duşurmekten bı hal oldum :D dırek koymadım

güzel bi buluşmaydı siftağı yaptım bundan sonra devamını getrmeye çalışcam inş :D:D

Yav yine cuma öğlenden sonra giremedim siteye olan olmuş, buluşulmuş eğlenilmiş, :( olmuyor bu iş böyle valla bir kısa mesaj sistemimi kursak acep; sayın üyemiz şu gün şu saatte geyiğin dibine vurulacaktır, saygılar tarzı bir yayın yapsa falan olmazmı :D

Katılan herkezin ayaklarına sağlık, güzel bir akşam daha geçirilmiş :eek:key:

Yav yine cuma öğlenden sonra giremedim siteye olan olmuş, buluşulmuş eğlenilmiş, :( olmuyor bu iş böyle valla bir kısa mesaj sistemimi kursak acep; sayın üyemiz şu gün şu saatte geyiğin dibine vurulacaktır, saygılar tarzı bir yayın yapsa falan olmazmı :D

Katılan herkezin ayaklarına sağlık, güzel bir akşam daha geçirilmiş :eek:key:

Atakan Sana özel mesaj sistemini ben yaparım kafanı yorma ;)

Geri
Üst Alt