Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco'nun Türkiye Kontenjanı Dolmuş!

007

Kayıtlı Üye
Bugün yakın bir arkadaşımın eşine Scirocco almak için Doğuş Esenyurta gittik ve Türkiye'de kotadan fazla scirocco satıldığı söylendi ve sene sonuna kadar gelmeyeceği bildirildi..Bunun üzerine radikal bir karar değişikliği ile 1.4 TSI Tiguan için peşinat verildi:)

yazık olmuş..
şahsen model değişikliğini hiç bi şekilde tercih etmezdim..

Yarın bende Esenyurt'a gidiyorum Babam Tiguan bakıcak bende Scirocco inş hayırlı haberler alırız...

---------- Post added at 02:07 ---------- Previous post was at 01:56 ----------

Kaan Abi Tiguan'ın 1.4 Tsı motorlusunumu tercih ettiniz eğer öyleyse fiyatı burdan ya da özelden benle paylaşabilirmisin?

hayırlısı olsun Dou'm yarın ben de bi fiyat almaya karar verdim VW'den..

hadi hayırlı olsun herkeze...

Bu arada sricco hikayesi enteresan geldi bana yahu :)

Saol kardeşim ikimiz içinde hayırlısı olsun tercihin nedir?

Yarın bende Esenyurt'a gidiyorum Babam Tiguan bakıcak bende Scirocco inş hayırlı haberler alırız...

---------- Post added at 02:07 ---------- Previous post was at 01:56 ----------

Kaan Abi Tiguan'ın 1.4 Tsı motorlusunumu tercih ettiniz eğer öyleyse fiyatı burdan ya da özelden benle paylaşabilirmisin?

Kaan abi ve doğukan kardeşim sizi esenyurttaki arkadaşıma yönlendiriyim.

çok yakın arkadaşımdır, indirim açısından bişey yapabileceğini sanmıyorum(doğuşun politikasını biliyorsunuzdur) araçların stok durumu hakkında yardımcı olmaya çalışır elinden geldiğince

özel mesaj atıyorum sizlere

160hp Scirocco kardeşim düz..

Bugün yakın bir arkadaşımın eşine Scirocco almak için Doğuş Esenyurta gittik ve Türkiye'de kotadan fazla scirocco satıldığı söylendi ve sene sonuna kadar gelmeyeceği bildirildi..Bunun üzerine radikal bir karar değişikliği ile 1.4 TSI Tiguan için peşinat verildi:)

Evet scirocco 3 ay yok, bundan sonra 122hplik versionu gelmiyecekmiş ve tek donanım paketi olacakmış.

Bizde aynı durumdaydık a3, scirocco ve tiguan bizde tiguan aldık :) cumartesi yada pazar teslim alıcaz. Sport&style 4x2 opak beyaz 55.500'e aldık. Siz kaça aldınız?

Yarın sabah 10 gib orada olucaz..63 yakın bir fiyata anlaştılar ama 4x4 onların baktığı..Bir de bir paket var stil paketi gibi..Yarın sabah ararım Ozan seni müsaitsen..

---------- Post added at 02:48 ---------- Previous post was at 02:48 ----------

Metalik füme renk onların baktığı..Yarın araba gelicek ..

Geri
Üst Alt