Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco mu o paraya fr mı

06EMR94

Kayıtlı Üye
Fr alacağım dediğim zamanda hemen anında o paraya scirocco al diyen insan sayısı o kadar fazla ki bunu scw ailesine danışmak istedim bana şu sebepten fr şu sevepten scirocco diyebilirsiniz örneğin yakıttan dolayı fr gibisinden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kardeşim,
Leon FR ve scirocco karşılaştırırsak 1.4 hp oynanmamış dersek yakıt tüketimleri aynı, FR 5 kapı scirocco tek kapı araç yani scirocconun hitap ettiği kişi kesimi daha azdır, duruş model dersen bu tamamen göreceli bir kavram kimine göre FR kimine göre diğeri fiyatlar aynı olabilir ama burada araçların yol tutuşu kasanın ağırlığı ve manevra gibi bir çok şeyi karşılaştırmak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaç model FR düşünüyorsun yeni kasa mı ?

Ortalama 90 bin lira para vereceksin sen onları boşver git temizinden bmw 3. Serinden m sport al evladiyek olsun.

Hatta 331301530 ilan numarası Sahibinden.com yaz FR scricco da boşver o paraya bunu al.

Sciroccoda fr da kullandım hocam yakıt tüketimlerinin alakası yok birbiriyle fr da 6.5 ortalama yakalardan roccoda 8 in altına düşemedim hiç kendi zevkinize kalmış ne alcağınız

Stajyerin arabayı aldıktan sonra geriye 400 tl param kalıyo aylık en çok düşündüğüm yakıt

scirocco 4 kişilik tek kapı ailenle kullanıcaksan sıkıntı yakıt açısından fr dan fazla yakıyor

Geri
Üst Alt