Scirocco mu o paraya fr mı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Scirocco mu o paraya fr mı

06EMR94

Kayıtlı Üye
Fr alacağım dediğim zamanda hemen anında o paraya scirocco al diyen insan sayısı o kadar fazla ki bunu scw ailesine danışmak istedim bana şu sebepten fr şu sevepten scirocco diyebilirsiniz örneğin yakıttan dolayı fr gibisinden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burakdemircan.

Kayıtlı Üye
Merhaba kardeşim,
Leon FR ve scirocco karşılaştırırsak 1.4 hp oynanmamış dersek yakıt tüketimleri aynı, FR 5 kapı scirocco tek kapı araç yani scirocconun hitap ettiği kişi kesimi daha azdır, duruş model dersen bu tamamen göreceli bir kavram kimine göre FR kimine göre diğeri fiyatlar aynı olabilir ama burada araçların yol tutuşu kasanın ağırlığı ve manevra gibi bir çok şeyi karşılaştırmak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

burakdemircan.

Kayıtlı Üye
Hatta 331301530 ilan numarası Sahibinden.com yaz FR scricco da boşver o paraya bunu al.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ukaan06

Kayıtlı Üye
Sciroccoda fr da kullandım hocam yakıt tüketimlerinin alakası yok birbiriyle fr da 6.5 ortalama yakalardan roccoda 8 in altına düşemedim hiç kendi zevkinize kalmış ne alcağınız

06EMR94

Kayıtlı Üye
Stajyerin arabayı aldıktan sonra geriye 400 tl param kalıyo aylık en çok düşündüğüm yakıt

Emree3825

Kayıtlı Üye
scirocco 4 kişilik tek kapı ailenle kullanıcaksan sıkıntı yakıt açısından fr dan fazla yakıyor