Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco ile tekrar aranizdayim

hoşgeldin zeynel seni yeniden aramızda gormek ne guzel :) tilkinin dönüp dolaşacagı yer kürkçü dükkanıymış senin ne işin var i 30 la astrayla :p

Tskler arkadaslar iyi dilekleriniz icin

hoşgeldin zeynel seni yeniden aramızda gormek ne guzel :) tilkinin dönüp dolaşacagı yer kürkçü dükkanıymış senin ne işin var i 30 la astrayla :p

Dogru diyorsun erkan hocam. Bir musibet bin nasihatten iyiymis yasayarak ogrendik :)

nazara geldik beylikdüzündeki metrobüs çalışmaları sağolsun 2 adet lastiğe mal oldu

geçmiş olsun zeynel ne oldu hayırdır ?

öğlen avcılara doğru gidiyordum sağolsunlar yolun ağzına etmişler. çukuru farketmedim iki lastik çukura düştü sol taraftaki lastikler gitti. nerden baksan 1500-2000 tl ye mal oldu yolun durumu

orası bayadır oyle ya bende girmiştim bir kere ambarlıda neyse bunada şükür dahada beteri olabilirdi.lastıkler dışında birşey varmı jantda felan ?

çok şükür sadece lastiklerle yırttık. çok hızlı gitmiyordum patlayınca havası fazla inmeden bildiğim bi lastikçi vardı hemen çektim oraya. jantlarda bişey yok allahtan

ellerinde lastik yokmuş 2 tane çıkma lastik aldım yarın yeni lastikleri alacaz bakalım

Geri
Üst Alt