Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scirocco için coilover arıyorum

zeynelkoc

Kayıtlı Üye
scirocco için coil arıyorum

eibach bayiliğim var ama 3 aya kadar gelmiyor eibach a

tanıdık falan varmı ? nerden bulabiliriz

zeynel ben sana bir arkadaşım var ondan bakarım ama sende bana 3*5 yay ayarlıcaksın güzelinden :eek:key:

Murat'ın coiller alınır önlere 3mm'lik boru yapılır gayette güzel bi şekilde kullanılır..

ürünün 50mm olması avantaj, taşıyıcısı 55mm olan arkadaşlar amortisörün taşıcıya oturdugu kısmın çevresine 3mmlik boru kestirip üstüne geçirirse en ufak sıkıntı çekmeden kullanabilir.
Kendi aracıma taktıgım eıbach coıllerı aynı bu şekilde en ufak sıkıntı çekmeden taktım ve kullandım. En ufak boşluk, titreme olmuyor çapını doldurmuş oluyorsunuz.

yok abi güvenlik için pek oynama yapmak istemiyorum
orjinal birebir uyumlu seti almayı tercih ederim. yol tutuşumu arttırayım derken sıkıntıya girmiyim

yok abi güvenlik için pek oynama yapmak istemiyorum
orjinal birebir uyumlu seti almayı tercih ederim. yol tutuşumu arttırayım derken sıkıntıya girmiyim

Senin araç 160'lıksa ağırlık dengesi de uymayabilir zaten abi benimki. Ağırlık dengesi uysa ben kendi aracıma takıcam :D

Zeynel Bey;

elinizde hiç yeni kasa ibiza için 3,5 luk yay var mı?

Geri
Üst Alt