Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Arkadaşlar çok teşekkürler yine farkınızı gösterdiniz:)

Türkiyedeki tek full araç şu anda buydu .. Beyaz zaten çok kötü bence.. dün gece gördüm yapılı bir siyah bence harikaydı.

şaka yapıyorum abicim zaten şu şartlar altında vw istediğin arabayı en ivedi şekilde almak istiyorsan pembe deseler pembe almak zorundasın. Seçme şansın yok :D

1) navi yok abi, direk RCD' den olmasa da bizim leonlardaki gibi auxtan bağlanabiliyor ipod. Bluetooth da yok. yoksa çözümü rcd yi satıp RNS510 almak :)
2)serviste var mı yok mu bilmiyorum abi ama benim kardeşim roccosuna HR 3,5 luk aldı, araba benim 5lik kadar alçaldı nerdeyse, konfor da gayet iyi. onu tavsiye ederim ben
3)sahibinden de ilanları var arka difüzör 250-300 lira arasında bişeydi, maslak sanayide bir yer yapıyordu sanırım hatta

+ 1903

revolusu guzel oluryour yaylarıda hr ısıtyorsan abı alıcagın yer yıne aynı baycu ... hayırlı ugurlu olsun on lıp ve dıfızorde ıstanbul garage adres bızım muratınkını yaptırtmıstık 700 on arka gelıyordu boyalı 1 gunde hal oluyor ...

ABT garantiyi bozmuyordu fakat artık abt içinde garanti vermiyor vw malesef.

rcd diğer arkadaşlarında dediği gibi sadece görüntü olarak hoş duruyor. hiçbir avantajı yok (ne bluetooth ne navigasyon nede dvd)

ön lip ve arka difizör için tuning garage gibi firmaların hazırlamış olduğu kalıplar var. yapıştır kullan tarzı onları denemenizi tavsiye ederim.

yay yerine coil ile iyice basarsanız interlagoslar daha seksi duracaktır. birde spacer ile aracı görsel olarak mükemmel hale getirebilirsiniz..

güle güle kullanın. bu arabayla gözler hep üzerinde olacak (beyazıyla en azından böyle)

Geri
Üst Alt