Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scion/ Extreme Mode...

ismaiL

Kayıtlı Üye
Scion'un bilmediğim bi modeli =) Genel olarak sade araçlar yapıyodum ama bunda extreme birşeyler ortaya çıksın istedim.Çizimlerin bazıları brush tool ile el yapımı bazıları copy-paste.Değerli yorumlarınızla Extreme Scion =)

Orjinal:

scionbasezd5.jpg

Photoshop/ 800*600

scionbasezd5copy.jpg

Big Size:

çok tatlı olmş sen bunlara vakit ayırdıysan sıra benim leona gelmiştir sanırım :)

sen yine döktürmüşsün ismail hocam

ismail çok güzel çalışma fakat şöför kapısındaki aynanın kapı havadayken düz durmasıbiraz mantık dışı değil mi? ya da benim mantık mı yamuk çalışıyo :D

ismail çok güzel çalışma fakat şöför kapısındaki aynanın kapı havadayken düz durmasıbiraz mantık dışı değil mi? ya da benim mantık mı yamuk çalışıyo :D

Abi mantığın doğru ama zaten aynada havada :) Yani ben aynayı sonradan yapmadım kapıya kapının kendi aynası :D O yüzden ikiside aynı orantıda :rolleyes:

Abi mantığın doğru ama zaten aynada havada :) Yani ben aynayı sonradan yapmadım kapıya kapının kendi aynası :D O yüzden ikiside aynı orantıda :rolleyes:

ne bilim yav anlayamadım sabah sabah ayna mı yamuk ben mi yamuğum... bence beni yamultan sol kapıdaki aynanın perspektifi oldu... soldaki ayna ufak görünüyo ya... ondan şaşırdım

eline saglik kardesim cok basarili...

araba şeker gibi duruyo eline sağlık İsmail.. :)

Geri
Üst Alt