Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sava eskimo hp2

erdify

Kayıtlı Üye
Sava eskimo hp2 kış lastiği, goodyear dunlop grubu alt markası. Kullanan ya da bilen var mı?
Yakıt: C
Islak zemin: B
Ses: 71db

Mesaj gönderilemedi.

Kullanan ve çok memnun olan arkadaşlarım var. Tavsiye etmişlerdi ama ben Petlas Snow Master aldım.

petlas kullanıyorum memnun değilim karlı ve hatta yağmurlu havada bile kızaklıyor 2015 üretim lastikler ilk 2 yıl fena değil ama sonrası hayal kırıklığı sava kullanmadım goodyear ultragrip 9 kullanmıştım eski aracımda en ufak kızaklaması dahi olmamıştı karlı yolda erciyese çıkmıştım çoğu çıkamazken sağ şeritte beklerken ben sol şeritten basıp geçmiştim o yüzden uzun süre kullancaksanız goodyear hatta nokian da bayağı övülüyor forum sitelerinde ikisi arasında tercih yapabilirsiniz fazladan verilen fiyat farkına değecektir çünki can taşıyor kardeşim

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, Petlasa bakmıştım, yakıt e ıslak zemin c’ydi yanlış hatırlamıyorsam. İstanbul kullanıcısıyım, tek sıkıntı ataşehirde çalışmam. Çünkü oraya bi kar yağdığı zaman ara sokakta araba kara kapının üstünde gömülüyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, Petlasa bakmıştım, yakıt e ıslak zemin c’ydi yanlış hatırlamıyorsam. İstanbul kullanıcısıyım, tek sıkıntı ataşehirde çalışmam. Çünkü oraya bi kar yağdığı zaman ara sokakta araba kara kapının üstünde gömülüyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Petlas etiket değerleri,

6b1a86938fe9a19e1d47ba326d536277.jpg

eski aracımda kullanmıştım bu sene ibizaya da taktırdım kullanıyorum ama pek lazım olmadı :) Fiyatına göre en iyisi bence.

Geri
Üst Alt