Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zafer abi insallah değerini bilen senin kadar düzgün kullanan ve iyi bakan birinin eline geçer...

Zafer abi bende çok üzüldüm evet araba mal mülk huzurla kıyaslanamaz yengenin yerine de düşününce akılları sende kalıyodur haliyle umarım Rabbim gönlüne göre verir hayırlı satışlar abi herşey gönlünce olsun........:eek:key:

kardeşim çok sağol seninde herşey gönlünce olur inşallah

Olmaz olamaz böyle bir araç satılamaz satamazsın herşeyi yapmaya hazırım yengeyle konuşalımmı?

sağol çağlar ama maalesef faydası olmaz

Aracın sana çok yakışıyo Zafer Abi. İnşallah yeni sahibi de senin gibi bakar aracına. Umarım herşey gönlünce olur.

ayberk çok naziksin mahçup ediyorsun beni yahu ..

Hayırlısı olsun zafer abi, içi dışı full+full mutluluk dolu bir araç alabilmeni dilerim.
bayanların bu konudaki fikirlerin değiştirmesi çok zor'dur hatta değiştirilemez , ben kendimden biliyorum (özellikle annem) 120'yi geçen hiçbir aracı sevmez :)

güzel temennilerin için çok teşekkür ederim

abim hayırlı olsun
allah daha iyilerine binmeyi nasip eder inşallah
varlığın yeter :)

vay aslanım sağol seninde herşey gönlünce olsun

zafer abi insallah değerini bilen senin kadar düzgün kullanan ve iyi bakan birinin eline geçer...

sağolasın kıvanç teveccüh göstermişsin eyvallah kardeşim

abi inan arabanı satmana çok üzüldüm... :( inşallah gönlünden geçen rakama satıp, gönlünden geçen yeni aracına kavuşursun... :(

abi inan arabanı satmana çok üzüldüm... :( inşallah gönlünden geçen rakama satıp, gönlünden geçen yeni aracına kavuşursun... :(

sağlık huzur olsun serbayım benim için rakam değerini bilen için ikinci derecede önemli yeterki alıpda kalbura çevirmesin öyle olursa çok üzülürüm

inşallah abi arabanın maaşallahını bilmeyen yoktur, inşallah bu temizliğini devam ettirecek bir vatandaş satın alır.

Hayırlı satışlar Zafer abi...Umarım herşey gönlüne göre olur..Üzüldüm satmana...

Abicim zaten daha oncede bu ates parladi bir kere daha hatirliyorum demek ancak bu zamana kadar dindirebildin..ne diyelim cok zordur babalarin kizlarindan kopmasi:) Umarim iyi bir damada gider bu guzel siyah kiz:)
Bu arada sedan aractan kastin Evo X'mus:)

Hayırlı satışlar Zafer abi...Umarım herşey gönlüne göre olur..Üzüldüm satmana...

sezginim çok teşekkür derim kardeşim

Abicim zaten daha oncede bu ates parladi bir kere daha hatirliyorum demek ancak bu zamana kadar dindirebildin..ne diyelim cok zordur babalarin kizlarindan kopmasi:) Umarim iyi bir damada gider bu guzel siyah kiz:)
Bu arada sedan aractan kastin Evo X'mus:)

kaan çok güzel anlatmışsın valla
gönül ister ama hız vs abartı yok artık yasak

abı yengeyı az cok tanıyorum mantıgı çerçevesinde haraket eden dogruları gercekten dogru olan bırısı... ama bızler soz konusu arabalarımız olunca malesef aynı durumda olamıyoruz o yüzden yengeyi dinlemeni en yerınde karar olarak goruyorum zaten bu araban konusunda yapılabılecek nerdeyse herseyı yaptın bundan sonrasında arabanın gercekten degerını bılecek ve satarken senı cok uzmeyecek bır rakama alacak bır musterı bulmanı dılıyorum cupra,seat ,leon bunlar araç gelırler gıderler bız amacımıza dostlugumuza bakalım !!! hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt