Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her şeyi satıp almaya değecek bir araba ama ben fazla yol gidiyom alırsam yazık olur bu kadar güzel araba binmeye değil seyretmeye değer. hayırlısı olsun Zafer abicim.

çok sağol faruğum onure ettin bizi , ama doğru söylüyosun yola gelmez bu

Hayırlı satışlar dilerim,umarım gönlünüze göre yeni bir araca sahip olursunuz.

zafer abi kimse senin kadar üzülmemiştir tabiki ama arabanı ne kadar çok sevdiğini bildiğim için bende çok üzüldüm. inşallah daha iyilerine sahip olursun. sedan olacak demişsin ya Audi S4 yakışır abime.

:( hayırlı satışlar zafer abim.üzülmedim desem yalan olur ama eminimki sen aldığınıda kafana göre yaparsın.allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inş. abim

zafer abi kimse senin kadar üzülmemiştir tabiki ama arabanı ne kadar çok sevdiğini bildiğim için bende çok üzüldüm. inşallah daha iyilerine sahip olursun. sedan olacak demişsin ya Audi S4 yakışır abime.

sağolasın memedim çok naziksin napalım inşallah değerine bilene gider , ben uğraştım çok sevdiğim içinde aman demedim onun ne kavgalar ettim gözüm gibide baktım çok emek zaman ve masraf ettim ama artık yengenle gerginlik hat safhada bu nedenle artık hızlı ve masraf yapacağım araç bana yasaklandı bu nedenle orta halli bir sedan alacağım bakalım rabbim neyi nasip ederse

:( hayırlı satışlar zafer abim.üzülmedim desem yalan olur ama eminimki sen aldığınıda kafana göre yaparsın.allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inş. abim

sağol emrecim napalım , inşallah cümlemize rabbim en iyilerini nasip etsin ama artık modifiye ve hızlı araç bana yasak zaten bu saatten sonra doğrusu da bu olur benim için

hayırlı satışlar zafer abı dusundugun net rakam nedır yada takasa gırecegın sedan araclar hangılerı

sağol emrecim napalım , inşallah cümlemize rabbim en iyilerini nasip etsin ama artık modifiye ve hızlı araç bana yasak zaten bu saatten sonra doğrusu da bu olur benim için

senin ruhunun hızlılığı yeter be abim.....
allah gönlüne göre versin

hayırlı satışlar zafer abı dusundugun net rakam nedır yada takasa gırecegın sedan araclar hangılerı

memedim nasılsın aslan ya,
memedo öncelikle takasa girmek istemiyorum , benim araç ağzına kadar dolu yok yok alan 2 sene elini sürmez her yapılan işlem takılan vida bile servis kayıtlı bu nedenle fiyatta kıyaslama yapmakta zorlanıyorum üzerinde 25 liralık emek var ne bilim ya hala şaşkınım

Abi bin kere söyledim ama yine söylüyorum mecburiyetten değilse satma lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt