Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satıyorum... AUDİSON SRX4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar İbrahim..neden çıkardın arabadan istediğin gibi olmadı mı ?Bizim araçlarda izolasyon zayıf olduğu için tesisat yüklenmek zor gibi

Hayırlı satışlar İbrahim..neden çıkardın arabadan istediğin gibi olmadı mı ?Bizim araçlarda izolasyon zayıf olduğu için tesisat yüklenmek zor gibi

Tam tersine tesisat koyuldugunda en güzel sesi alabılecegın araclardan...sadece kapılara ızolasyon yapmak yeterlı olur.

Erkan abi bana ufak geldigi icin satiyorum abi jbl 1004 amfi aldim su anda bagajimda 38 cm 1200w jbl var kapilara midd bass attim cok guzel ses aldim

raffık almak isterdim :) ama öyle yüksek seste müziği arabada sevmiyorum zaten orjinal sesi bana fazlasıyla yetiyor:D
Hayırlı satışlar :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt