Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satış Bölümü Kural Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ülen sitenin tüm derdi bittide racon kesip kuralmı ekliyorsunuz sizene...nerdeyse her elli kişiye bir yönetici düşüyor, dün geceki halinize tekrar dönüp bakmanızı salık veririm biraz silkinin ve düşünün. kurallar kimin için diye. pire için yorganı yakmayı şimdi hiç istemiyorum.itin köpeğin ağzında sakız olacağımıza şimdi birbirimize sahip çıkma zamanı deyip elinizi taşın altına sokun.bunu tüm siteye yazıyorum...kendinizden bu site için fedakarlık bekliyorum iyi niyet bekliyorum sevgi bekliyorum en önemlisi karşılıksız arkadaşlık bekliyorum...umarım arkadaş demenin ne büyük anlama geldiğini bu zamanda hala anlıyorsanız

abi katılmakla birlikte yazılanları çizilenleri okuyarak bi örnek veriyim istedim, ''hani tavuğun önüne lifli bi yemek verirsin tavukta didikler didikler midesine hiç bişey gitmez'' o misal çok kısır muhabbetler dönüyor sitede son günlerde,paylaşım sıfır kısır tartışmalar bi sürü.. sevgi ve saygımızı takınıp birbirimızı kırmadan üzmeden keyifli forumlar dilerim.

benzetmelerim mecazi anlamdadır!

çok haklısın nebi.umarım kendileri ile uğraşmaktan usanır site için hepimiz bişeyler yaparız

Baba büyüksün....

İrtibatı koparmayalım...

Saygılar....

yeteri kadar acıklama yapıldı arkadaslar bu konuda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt