Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SAtılıkk 5x100 17 S5 JANT İbiza Polo Cordoba Uyumlu SIFIR

kardeşim hayırlı olsun inan şu jantlardan o kadar istiyorudumki benim altea'ya. ama durumum müsait değil. olsaydı hemen alırdım vallahi. hayırlısı olsun kardeşim.

Hayırlısı kardeşim.Al-sat ama bu işlerde tam anlamıyla istediğini bulmak zor eğer hep kafanda soru işareti varsa senin dışındaki insanlardan yorum al.Beğenemiyorsan cebine zarar verme bari:)

xx

Hayırlı satışlar Yusuf...Gömlek değiştirir gibi jant değiştiriyosun kardeşim ya..:D

hayırlı satışlar yusuf..yukardaki yorumlarda çok jant değitirdiğin söylemiş arkadaşlar...alacağın jantlar arabanın kaçıncı jantı olacak, merak ettim doğrusu :)

canım benim bi rahat dur ya iç çamaşır değiştirir gibisin mübarek :eek::p hayırlı satışlar kardeşimmmmm :)

bu arkadaşı maliyeye şikayet edecem... vergiye tabi tutsunlar :D ne bu ya takip edemiyoruz artık jantları puhaha
hayırlı satışlar kardeşim...

Yeter ulan yeter :D İnsanların tepkisine göre mi jant değiştiriyorsun ne yapıyorsun anlamadım he :D

Geri
Üst Alt