Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık xenon mfk hid system h7 35w 8000k

arkadaşlar 31.12.2012 tarihi itibariyle 180 tl olarak düşünüyorum, ufak bir pazarlık da söz konusudur.

konpile set olarak satıyon galiba 4 cift son fiyat bişeyler yap alalım seneye:eek:anpüllerde sorun yoksa herşeyi calışıyorsa anlaşalım kardeşim

konpile set olarak satıyon galiba 4 cift son fiyat bişeyler yap alalım seneye:eek:anpüllerde sorun yoksa herşeyi calışıyorsa anlaşalım kardeşim

bülent abi sen de söyle de yapalım bişeyler! ben fiyatı yazdım az bi pazarlık var dedim zaten. sorunu yok abi Allah'ın izniyle...

haluk kardeşim benim aracımda var zatten yedekde kalsın bide bazen sol far anpülüm yanmıyor deyişeyim diyorum bide sisleri takarım.gönderdiklerini daha öncekileri 3 ay taksitle gitgidiyordan aldım 60 tl vede kendim montajını yaptım kullanıyorum ama dedigim gibi hem h7 yedek kalır hemde sislere takarım diye düşünüyorum anlaşırsak kardeşim ben fiyat yazayım sana uyarsa 130 tl ama zarar etmeni istemem kabulse carşanba günü kargo yaparsın bankaya havale ederim bide tel yazarsan yagrın ararım kardeşim

haluk kardeşim benim aracımda var zatten yedekde kalsın bide bazen sol far anpülüm yanmıyor deyişeyim diyorum bide sisleri takarım.gönderdiklerini daha öncekileri 3 ay taksitle gitgidiyordan aldım 60 tl vede kendim montajını yaptım kullanıyorum ama dedigim gibi hem h7 yedek kalır hemde sislere takarım diye düşünüyorum anlaşırsak kardeşim ben fiyat yazayım sana uyarsa 130 tl ama zarar etmeni istemem kabulse carşanba günü kargo yaparsın bankaya havale ederim bide tel yazarsan yagrın ararım kardeşim

alıcıysan anlaşabiliriz, pm attım...

xenon lar bulosell bülent abiye satılmıştır. konu kapatılabilir.

Geri
Üst Alt